SteelSeries Arctis 3 2019 Edition deneyimim

Öncelikle ramazanın son gününde herkesin Allah orucunu bir kere daha kabul etsin.

Konumuza gelirsek, bu konu UPS Kargo hizmetinin "kullanıcı incelemeleri" içinde olmayacak. Sadece küçük bilgiler sıkıştırırım araya UPS Kargo ile ilgili.

İtopya'dan aldığım SteelSeries Arctis 3 2019 Edition.
Herkesin dediği,
------------------------
Çok rahat.
Mikrofonu çok güzel.
Çok sağlam.
-------------------------
Gibi sözleri söylemeyeceğim, biliyorsunuz.

Ürünün bana arızalı geldiğini sanmıyorum.
Geldiğinde:

Her YouTube videosunda Google Chrome videosunda jack girişi olduğu için, mikrofon kapalı olsa da karşıya gidiyordu.
Diyelim ki Rust oynuyorum, odun kırıyorum karşı arkadaşıma ses gidiyor. Yankı engelleme konusunda cidden fiyatına göre kötü arkadaşlar.

Kulaklık ilk geldiğinde, açtığım gibi şarkı testi yaptım. Herkes sesinden şikayetçiydi. Ben de hafiften korkuyordum ama herhalde bir şey olmaz deyip görmezden geldim.

Hatta ses kartı bile almaya tamamdım. Ama ilk taktığım gibi ses seviyesi sanki Max'ta 40-50 gibiydi, bu kulaklığı alıp kullanan arkadaşlar.
Savunmasın, sizin savunmanızdan dolayı aldım, belki bende olmaz.

Anakartım ASUS Prime B550M-K orta seviye bir anakart ses yongası iyidir deyip geçiyordum. Ama cidden az, şu şekilde örneklersem kimsenin aklında.

İpucu kalmaz. James Donkey 710 Çin malı oyuncu kulaklığı kullanıyordum. (250TL 2.5 yıl önce alındı) kardeşimden bana geçti, 4-5 ay gibi kullandım, benim hatamdan dolayı mikrofonu bozuldu.

Ama kulaklık her gün düşse de, sert kullanılsa da hiçbir şeyi yoktu. Ve ses seviyesi Arctis 3'ün 2 katıydı.

Gerçekten Arctis serisi;
Rahatlık,
Sağlamlık.
Mikrofonun ciddi anlamda güzelliği.
Kablo'nun örgü kablolar kadar sağlam olduğu.
7.1 Windows sonic ile mükemmel olduğu.
Tabii cidden duyabilirseniz. (Valorant %100 ses Steelseries Arctis 3 = James Donkey 710 %40)
Teknik olarak iyi fakat icraat olarak kötü bana kalırsa.

Bu arada iade etmediğim bir gün boyunca her şeyi denedim.

Letasoft Sound Booster, düzgün çalışmadı.

Equalizer Apo çok güzel çalıştı. Ama kasanın arkası değil önünde.
Ve ses çok daha fazla yankılanmaya başladı.
Oradan 20DB'ye alınca mükemmel oldu ses kalitesi olarak.
Kendi sesi o kadar az ki, bas tiz duyamıyorsunuz. Sonra kulaklık kötü bas tiz deniyor,
Cidden değil. Elinde olanlar indirip deneyebilir.

İade ediyorum o_o.

Kulaklığı indirimde aldığım fiyat: 679TL.

Online mağaza: İtopya.

Kargo şirketi: UPS Kargo.

Sipariş-alım Tarih'i: 7 Mayıs 11-12 Mayıs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de öyleydi, birkaç ayardan sonra on numara oldu. Şuan süper. Realtek ayarlarından mikrofon yankısı halloluyor. Ses arttırma da var. İsteyene anlatırım.

Bende de aynı sorun var rica etsem anlatır mısın ? Dcdekilere oyun silah ses video ses vs. gidiyor.

Dostum arama yerine realtek console / realtek audio / realtek audio console ( üçünden birisi ) 'ni yazarak şu uygulamayı aç:

1620840728323.png

Mikrofon kısmından:

1620840763680.png

Yap. Bu olay Arctis 1 için geçerli, ama Arctis 3'te de işe yarıyor. Ses az geliyorsa ki bende az geliyordu, aygıtın gelişmiş ayarları, kulaklığı hoparlör olarak görüyor ise kulaklık'ı seç oradan. Bu uygulamadan eq ayarı da çekebiliyorsun. Sorun varsa alabilirim. Hatta bununla alakalı bir konu açmayı düşünüyorum. Açayım mı?

Dostum arama yerine realtek console / realtek audio / realtek audio console ( üçünden birisi ) 'ni yazarak şu uygulamayı aç:

Eki Görüntüle 1020359

Mikrofon kısmından:

Eki Görüntüle 1020360

Yap. Bu olay Arctis 1 için geçerli, ama Arctis 3'te de işe yarıyor. Ses az geliyorsa ki bende az geliyordu, aygıtın gelişmiş ayarları, kulaklığı hoparlör olarak görüyor ise kulaklık'ı seç oradan. Bu uygulamadan eq ayarı da çekebiliyorsun. Sorun varsa alabilirim. Hatta bununla alakalı bir konu açmayı düşünüyorum. Açayım mı?
Anakart Msi olduğundan çoğu ayar yok.Gürültü tutmayı denedim işe yaramadı
REALTEK.png

Yeni konular

Geri
Yukarı