SteelSeries Arctis 3 mikrofonu ekran seslerini algılıyor

Zorkun09

Centipat
SteelSeries Arctis 3 kulaklığım var ve mikrofonunu kullanıyorum fakat bir sorun var mikrofon ekrandaki uygulama seslerini (YouTube Spotify veya oyun) algılıyor ve iletiyor yani mesela YouTube'dan video izlerken videonun sesi Discord'dan karşıya gidiyor veya Spotify'dan müzik dinlerken sesi karşı tarafa gönderiyor nasıl çözebilirim?

Sesi sistem mi iletiyor yoksa kulaklıklardan gelen ses mikrofondan mı iletiliyor? Bunu test etme şansınız var mı? Bu ikisi ayrı ayrı ayarlar çünkü.

Aslında Arctis 3 kaliteli bir ürün, kulaklıktan gelen sesin mikrofondan iletileceğini düşünmüyorum ama kontrol etmekten zarar gelmez.

Sesi sistem mi iletiyor yoksa kulaklıklardan gelen ses mikrofondan mı iletiliyor? Bunu test etme şansınız var mı? Bu ikisi ayrı ayrı ayarlar çünkü.

Aslında Arctis 3 kaliteli bir ürün, kulaklıktan gelen sesin mikrofondan iletileceğini düşünmüyorum ama kontrol etmekten zarar gelmez.

Sistemin iletip iletmediğini nasıl test edebilirim?

Uyarımı da yapayım, Arctis 1 almayın. 3, 5, 1 Wireless, 7, Pro, Pro gamedac nasıl bilmiyorum.

Arctis 1 neden alınmamalı?
Konfor: Mükemmel bir konforu var. Kulak yastıkları kulağınızı içine alıyor.
Kulak yastıkları: Yumuşak. Çok güzel.
Ses kalitesi: Gelelim zurnanın zart dediği yere...Ses uzaktan geliyor gibi.
İşte Arctis 1 ses kalitesi yüzündne alınmaz.
Aynı şekilde Logitech G332 ve 332 SE'de kafa bandı yüzünden alınmaz. Ses kalitesi iyi ama kafa bandı çok sert. Ancak o kişidene kişiye değişir.
Reis ben hala anlamadım nasıl ve NEYİ test edeceğimi
Sesi sistemden alıp almadığını.

Arctis 1 neden alınmamalı?
Konfor: Mükemmel bir konforu var. Kulak yastıkları kulağınızı içine alıyor.
Kulak yastıkları: Yumuşak. Çok güzel.
Ses kalitesi: Gelelim zurnanın zart dediği yere...Ses uzaktan geliyor gibi.
İşte Arctis 1 ses kalitesi yüzündne alınmaz.
Aynı şekilde Logitech G332 ve 332 SE'de kafa bandı yüzünden alınmaz. Ses kalitesi iyi ama kafa bandı çok sert. Ancak o kişidene kişiye değişir.

Sesi sistemden alıp almadığını.
nasıl yapayım

Yeni konular

Geri
Yukarı