Steelseries Arctis 3 Steelseries Engine Ayarları Kayıt Olmama Sorunu

Umut Uras

Kilopat
Daha fazla  
Steelseries Arctis 3 kulaklığımda Steelseries Engine'den yaptığım ayarlar bilgisayarımı her kapatıp açtığımda (ekolayzer, 7.1) ayarları etkisiz kalıyor ve tekrardan uğraşmak zorunda kalıyorum. Konu hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz beni yanlış anladınız sanırım. Hani realtekle çakışıyor ayarlar etkisiz kalıyor gibi bir olay var ya. İşte ben onu düzeltiyorum ama bilgisayarı kapatıp açtığımda sonuç yine aynı.

Siz beni yanlış anladınız sanırım. Hani realtekle çakışıyor ayarlar etkisiz kalıyor gibi bir olay var ya. İşte ben onu düzeltiyorum ama bilgisayarı kapatıp açtığımda sonuç yine aynı.

Bende de aynısı oldu advanced system care de tara yı bitirdikten sonra başlangıçı en iyile kısmından bütün realtekleri devre dışı bıraktım bir daha girdiğimde sorun çozüldü

Arkadaşlar ben ayar yapıyorum kayıt edebiliyorum ama hiçbir değişiklik olmuyor. Kulaklık simgesinde Hoparlör + SSE3 yazıyor. Driver silip yenisini indirdim kurdum ama hiçbir değişilik yok neden acaba ? Yardımcı olurmusunuz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı