Çözüldü SteelSeries Arctis 3 Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda ses sadece bakılan yönden geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Frech

Hectopat
Valorant veya CS:GO'da sadece baktığım yöndeki sesleri duyuyorum mesela ben önüme bakıyor olayım arkamda biri koşsa onu duyamıyorum neden oluyor olabilir? Kulaklık SteelSeries Arctis 3.

Çözüm
Hocam ben de Arctis 1 kullanıyorum. Bir zamanlar bu sorunu yaşadım ama sorunun kulaklıklarda olduğunu düşünmüyorum. Son ses sürücüsünü kurduğumda bu durumu yaşamıştım. Ardından ses sürücüsünün yeni sürümünü kurdum fakat sorun devam etti. En sonunda sürücüyü kaldırdım fakat hiçbir şey yüklemedim. Windows'un kendi sürücüsü sıkıntısız bir şekilde bana oyunları oynattı. (DDU ile kaldırdım yanlış hatırlamıyorsam.)
Hocam ben de Arctis 1 kullanıyorum. Bir zamanlar bu sorunu yaşadım ama sorunun kulaklıklarda olduğunu düşünmüyorum. Son ses sürücüsünü kurduğumda bu durumu yaşamıştım. Ardından ses sürücüsünün yeni sürümünü kurdum fakat sorun devam etti. En sonunda sürücüyü kaldırdım fakat hiçbir şey yüklemedim. Windows'un kendi sürücüsü sıkıntısız bir şekilde bana oyunları oynattı. (DDU ile kaldırdım yanlış hatırlamıyorsam.)

Çözüm

Çok teşekkürler reis Realtek driveri varmış fark etmemiştim bile.

@Pigasor Merhaba hocam aynı sorunu yaşıyorum da daha önce sürücüyü sildim fakat yanlış şeyi silmişim adımları anlatabilir misin nereden sileceğim ve windowsun sürücüsü kendi kendine mi kurulacak yoksa ben mi kuracağım ?

@Pigasor merhaba hocam aynı sorunu yaşıyorum da daha önce sürücüyü sildim fakat yanlış şeyi silmişim adımları anlatabilir misin nereden sileceğim ve Windows'un sürücüsü kendi kendine mi kurulacak yoksa ben mi kuracağım?

Windows kendiliğinden sürücü kuruyor.

@Pigasor Merhaba hocam aynı sorunu yaşıyorum da daha önce sürücüyü sildim fakat yanlış şeyi silmişim adımları anlatabilir misin nereden sileceğim ve windowsun sürücüsü kendi kendine mi kurulacak yoksa ben mi kuracağım ?
@Mekasva33 Hocam gerekeni anlatmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı