Steelseries Arctis 5 2019 Edition Alınır mı?

Ben 1.5 yıldır kullanıyorum. Gayet memnunum. Yalnızca parmak izi bırakıyor. O yüzden dikkatli tutmak gerekiyor.

Hocam parmak izi umrumda değil işini görsün yeter :) .
Size sormak istediğim şeyler:
1- Dip ses cızırtı sesi var mı?
2- Arkadaşlarla oyundayken kulaklık yüzünden oyun sesi diğer insanlara gidip rahatsız ediyor mu?
3- Nefes alıp verirken nefes sesi gidiyor mu?
Benim için önemli olan bunlar YouTube için mikrofonlu kulaklık bakıyordum hangi modele baksam iyi diyen de var kötü de kararsız kaldım bu fiyatlarda pek bir şey bulamadım. Arctis 5 2019 buldum başka Cloud 2'de eskidi gibi. Siz ne düşünüyorsunuz ne almalıyım?

Otobanda video testinin yapıldığı bir video vardı. Sanırım technopat çekmişti. Sıfır ses.
Hocam videoyu bulamadım. Siz kullanıyorsunuz, gerçekten ses yalıtımı yeterliyse hemen alacağım gibi hazır indirimdeyken. Müzik ve benzeri ses yokken dış sesi kesmesi ve rahatlığı en önemli husus benim için. Alayım mı?

Hocam videoyu bulamadım. Siz kullanıyorsunuz, gerçekten ses yalıtımı yeterliyse hemen alacağım gibi hazır indirimdeyken. Müzik ve benzeri ses yokken dış sesi kesmesi ve rahatlığı en önemli husus benim için. Alayım mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
15.dakika

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
15.dakika
Hocam yanlış anladınız beni. Sorduğum şey bu değil. Diyelim kulaklığı taktınız ama müzik açmadınız. Alt kat matkapla duvar deliyor. Bu sesi ne oranda izole ediyor. Ya da yanınızda birileri konuşuyor. Bunları ne oranda engellediğini merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam yanlış anladınız beni. Sorduğum şey bu değil. Diyelim kulaklığı taktınız ama müzik açmadınız. Alt kat matkapla duvar deliyor. Bu sesi ne oranda izole ediyor. Ya da yanınızda birileri konuşuyor. Bunları ne oranda engellediğini merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam videoda 16:17 saniyeyi oynatırsanız göreceksiniz. Adam dışarda bi ton ses arasında gösteriyor bunu. Ek olarak kendi deneyimimi aktaracak olursam, örneğin pc de discord açık iken, arkadaşla konuşuyorum ve annem arkada yüksek sesle müzik dinliyor. Arkadaşa sorduğumda hiç müzik sesi duymadığını söylemişti.

Hocam videoda 16:17 saniyeyi oynatırsanız göreceksiniz. Adam dışarda bi ton ses arasında gösteriyor bunu. Ek olarak kendi deneyimimi aktaracak olursam, örneğin pc de discord açık iken, arkadaşla konuşuyorum ve annem arkada yüksek sesle müzik dinliyor. Arkadaşa sorduğumda hiç müzik sesi duymadığını söylemişti.
Arkadaşınızın müzik sesini duyup duymadığını değil, sizin duyup duymadığınızı soruyorum hocam :) Arkada yüksek sesle müzik dinleniyor, siz de kulaklık takılı şekilde arkadaşınızla konuşuyorsunuz. Evdeki müziği duyuyor musunuz?

Geri
Yukarı