SteelSeries Arctis 5 cızırtı sorunu

OfficialCB

Hectopat
YouTube'ta video izlerken başka videoya tıkladığımda anlık cızırtı oluyor. Her seferinde böyle. Sesi alırken problem yok ama ses açıkken kanal değiştirdiğim zaman bunu yaşıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kulaklık modeli: SteelSeries Arctis 5.

Hocam aynı sorun bende var laptop Usb sinde cızırtılı ancak Usb çoğaltıcısına takıyorum ses on numara geliyor acaba donanımsal mıdır son durumun nedir iade etsem mi acaba?
Valla ben iade etmedim. Cızırtı yapmayan kanalda kullanmaya devam ediyorum. Laptoba taktıgımda da bir problem olmadı fakat masaüstünde ilginçtir ki bazı portlar sıkıntılı herhalde. Kulaklıkta bir sorun yok bence. Portların bazıları o gücü karşılamıyor olabilir gibi bir tahminim var ama bir fikrim yok, ihtimal olarak olabilir gibi geldi. Saglıklı günler.

YouTube'ta video izlerken başka videoya tıkladığımda anlık cızırtı oluyor. Her seferinde böyle. Sesi alırken problem yok ama ses açıkken kanal değiştirdiğim zaman bunu yaşıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kulaklık modeli: SteelSeries Arctis 5.

Çözümü bulabildiniz mi? Kaç gündür uğraşıyorumda. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Sağ alttaki ses simgesini sol tıklayıp "kulaklık işitme bölümü" kısmından "Arctis 5 Chat" yapınca düzelmişti.
o chatmix için game ve chat seçimi diye biliyorum denedim fakat bir çözüme ulaşamadım başka bir çözümü varmıdır ya da steelseries engine deki ayarlarınızı atma şansınız varmıdır kulaklığı alalı 1 hafta oldu bu sorun yüzünden kullanasım gelmiyor

o chatmix için game ve chat seçimi diye biliyorum denedim fakat bir çözüme ulaşamadım başka bir çözümü varmıdır ya da steelseries engine deki ayarlarınızı atma şansınız varmıdır kulaklığı alalı 1 hafta oldu bu sorun yüzünden kullanasım gelmiyor
Ayarlarım bu şekilde

Dosya Ekleri

• s1.png
    s1.png
    138,8 KB · Görüntüleme: 98
  • s2.png
    s2.png
    134,2 KB · Görüntüleme: 90

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı