SteelSeries Arctis 5 siparişini iptal etmeli miyim?

lazwegaz

Hectopat
Selamlar. Yaklaşık 2 saat önce Steel Series'in Arctis 5 kulaklığını sipariş ettim ve görüşlerinizi almak istiyorum. İptal etme şansım mevcut. Güncel piyasanın biraz daha uygununa 650 TL'ye aldım kulaklığı. GSP 350 öneren var bayağı ama aralarında 200 250 lira fiyat farkı var. Genellikle CSGO, PUBG tarzı FPS oyunlarında kullanacağım müzik vs. Yani asıl amaç ses kasmak iyi algılamak. Sizce iptal etmeli miyim? Cloud 2 veya GSP 350 veya Corsair Void mi tercih etmeliydim? Arctis 5 bu saydığım diğer ürünlerden daha mı aşağı seviyedir acaba? Bu kulaklık beni üzer mi? Pişman eder mi? Epeydir araştırıyorum genel kitle Arctis 5 hakkında olumlu görüşler aktarmış ve görüntü olarak da sadeci bir insanım o yüzden bunu tercih ettim. İşimi görür umarım. Görüşleriniz benim için önemli, teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 3 kullanmaktayım CS:GO'dan başka oyun oynamıyorum Arctis 5'ten farklı olarak 7.1 ses sistemini sanallaştırılmış bir şekilde alıyorum ve kulaklığımdan aşırı memnunum bozulsa bir daha Arctis serisinden bir kulaklık alırım.Bence iptal etme ve rahatlığının keyfini yaşa :). Ayrıca mikrofonun gizlenmesinden dolayı dışarıda da çok rahat bir şekilde kullanabilirsin :).

Arctis 3 kullanmaktayım CS:GO'dan başka oyun oynamıyorum Arctis 5'ten farklı olarak 7.1 ses sistemini sanallaştırılmış bir şekilde alıyorum ve kulaklığımdan aşırı memnunum bozulsa bir daha Arctis serisinden bir kulaklık alırım.Bence iptal etme ve rahatlığının keyfini yaşa :). Ayrıca mikrofonun gizlenmesinden dolayı dışarıda da çok rahat bir şekilde kullanabilirsin :).
Arctis 5'in de 7.1'i sanal fakat Arctis 3 modelinde SteelSeries'in kendi sanal 7.1 teknolojisi varken Arctis 5 modelinde DTS'in Headphone X isimli sanal 7.1 teknolojisi mevcut.

Teşekkürler bende memnun kalacağımı düşünüyorum çok hoş bir kulaklığa benziyor gördüğüm kadarıyla :)

arctis 5 cloud 2 void pro g533 kullandım ve son olarak şu an sahip olduğum razer kraken 7.1 v2 kullanıyorum. İptal etme şansın varsa iptal et o boğuk surroundu 2019 versiyonuyla düzeltmişler arctiste. Razer al pişman olmazsın

arctis 5 cloud 2 void pro g533 kullandım ve son olarak şu an sahip olduğum razer kraken 7.1 v2 kullanıyorum. İptal etme şansın varsa iptal et o boğuk surroundu 2019 versiyonuyla düzeltmişler arctiste. Razer al pişman olmazsın

Teşekkürler önerin için fakat ürün kargoya verildi iptal etme şansım yok. Elime ulaştığında deneyeceğim eğer memnun kalmazsam iade şansım var. :)

Arctis candır:aşk: kafamdaki Arctis 3'ü 300 TL'ye almıştım, bi' daha olsa gene alırım. Hiç problem yaşamadım ve çok rahat. Ramazanda 21.00 dan sabaha kadar (sahur ve tuvalet molaları dışında) taktım, terletme dışında hiç bir rahatsızlık duymadım.

Arctis candır:aşk: kafamdaki Arctis 3'ü 300 TL'ye almıştım, bi' daha olsa gene alırım. Hiç problem yaşamadım ve çok rahat. Ramazanda 21.00 dan sabaha kadar (sahur ve tuvalet molaları dışında) taktım, terletme dışında hiç bir rahatsızlık duymadım.

Ürün elime ulaştı gayet şık ve tatlı bir görünümü var çok beğendim. Ses konusundada beni tatmin edecek kadar yeterli fakat sadece şuna biraz takıldım. 7.1'i açtığımda ya da kapattığımda arada bir fark hissedemiyorum ses olarak. Yanlış bir ayar mı yapıyorum acaba anlayamadım. Yani 7.1'i açtığımda anlaşılabilecek bir farklılık olması gerekmez miydi? Açık da olsa kapalı da olsa aynıymış gibi geliyor farketmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı