SteelSeries Arctis 5 vs Arctis Pro Wireless vs gamedac

Bütçe
3500

AeroAngel

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, laptop aldığım icin kulaklık bakıyordum ve Arctis 5 icin karar vermistim fakat daha sonra 1000 TL fazlasi gamedac ile tanıştım fakat daha sonra Wireless'i gördüm ve (2500 TL daha fazla ve açıkçası cok vermek istemiyorum ) kafamda karışıklık söz konusu. Siz hangi kulaklığı önerirsiniz? (5 vs gamedac vs Wireless) gamedac kablosuz veya kablolu kullanılabilir mi? Aynı şekilde Wireless da kablolu kullanılabilir mi? Sizce müzik dinleyen oyun oynayan film izleyen birisi olarak hangisini tercih etmeliyim fiyat performans olarak da bakmanizi isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Arctis 9X kullanıyorum. Oyun ve müzik performasından memnunum. Özellikle Engine uygulamasındaki hazır modlar baya iş görüyor. Lakin direkt müzik dinlemek için kullanacaksınız farklı alternatiflere yönelin bence gaming kulaklık mantıklı olmayabilir. O fiyatlara müzik anlamında daha tatmin edici kulaklıklar bulursunuz (ama oyun performansı muhtemelen düşük olacaktır)

Ben Arctis 9X kullanıyorum. Oyun ve müzik performasından memnunum. Özellikle Engine uygulamasındaki hazır modlar baya iş görüyor. Lakin direkt müzik dinlemek için kullanacaksınız farklı alternatiflere yönelin bence gaming kulaklık mantıklı olmayabilir. O fiyatlara müzik anlamında daha tatmin edici kulaklıklar bulursunuz (ama oyun performansı muhtemelen düşük olacaktır)
bu sorduğum kulaklıklar arasında tavsiyeniz nedir?

Geri
Yukarı