SteelSeries Arctis 7 2019 Edition Dip Ses Sorunu

İlker Şahin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklığı bu sabah aldım şuan kullanıyorum ama kulaklıkta bir dip ses var bu dip ses boştayken değilde böyle bir ses varken alttan geliyor örneğin windowsun uyarı sesini çaldırıyorum uyarı sesi başladığında dip ses başlıyor bittiğinde de dip ses bitiyor veya yüksek sesle müzik dinlediğimde duyuyorum o dip sesi müziğin sesini kıstığımda o dip ses kayboluyor. Bu sorunu nasıl çözerim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Ses driverlarım güncel Steelseriesin programıda yüklü.

Evet bende de aynı sorun var, equalizer ayarı flat olmasına rağmen hiç bir değişkenlik göstermiyor, steelseries engine son sürüm, bios güncel ve ne gördüysem de güncelledim. Anakartın tüm portlarını denedim. (GIGABYTE X470 AORUS GAMING) Kronik bir hata olduğunu düşünüyorum.

Steelseries Arctis 3 kullanıyorum. Arctis serisi 3, 5 ve 7 modelini alsanız bile hepsinde aynı sürücüler mevcut. Arctis 3'de böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım (H110M-S2).

FPS oyunlarına uygun ve bu dip sesi yapmayacak şekilde equlaizer ayarı var mıdır ? Kendi yazılımı dışında başka önerebileceğiniz paket program var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı