SteelSeries Arctis 7 Ses Ayarları

Selam.
Engine yazılımını pc açıldığında başlayacak şekilde ayarla. Bunun nedeni şu, kulaklığa yapılan ayarlar program çalışmıyorken etkin olmuyor. Bunu çözdüğümde şaşırmıştım. Benzer bir deneyim yaşadım. Ve programı açtığımda sesler büyük ölçüde değişiyordu. Denemende fayda var. Bir de 7.1 i kapatmayı unutma. Bazen gözden kaçabiliyor. Üst düzey bir kulaklık fakat 7.1 olayı gerçekten kötü. Farklı bir deneyim için satıp rog mi alsam noktasındayım şu an :)
7.1 kapalı ama onceki ayarlarımda hiç acmiyodum programı bile. Tek sefer ayarladım aynı kalmıştı aslında. Yani ben de satmayı düşünüyorum bu saatten sonra her seferinde seslerin bu kadar değişmesi sinir bozan bi durum.

7.1 kapalı ama onceki ayarlarımda hiç acmiyodum programı bile. Tek sefer ayarladım aynı kalmıştı aslında. Yani ben de satmayı düşünüyorum bu saatten sonra her seferinde seslerin bu kadar değişmesi sinir bozan bi durum.
Yazılım tarafında biraz zayıf. 9 ay kullandım bıraktım kenara. Kalite ok ama yazılımı berbat. Ben de verdim ilanı bakalım. Rog aldım direkt.

Merhaba incelemesini bekleriz.
Teşekkür ederim. Keşke kablosuz olanını almak isterdim ama arada 1000 lira gibi fark ediyor. Rog modelleride kaliteli oluyor. :)
Kablosuz modelle arasındaki fark yok temelde aynı sürücü yer alıyor o kadar farka değmezdi bence. Güle güle kullanın bu modelde ses az diyorlar öyle problem yaşadınız mı?

Surround açınca kısılma oluyor. Diğer türlü tatmin edici benim. Sesleri daha iyi ayırt edebiliyorum. EQ ayarları arama sayfasında olmasıda çok güzel.
Sizce Arctis 7'nin fiyat bandında daha kaliteli bir Wireless kulaklık var mı? Arctis 7 alınır mı?

Sıfırları 1700TL civari galiba indirim beklenip Logitech G Pro X Wireless alınabilir. Kullanmadığım ama arkadaşımın sahip olduğu HS70 Corsair modeli var. Void Pro modeli olabilir uygun fiyat olarak. Biraz zevk meselesi gibi geliyor bu işler.

Yeni konular

Geri
Yukarı