Steelseries Arctis 7 vs Corsair Void Pro Special Edition

UskeTr

Hectopat
Yazım hatası yaptıysam şimdiden özür diliyorum. Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum iki kulaklık arasında kararsız kaldım genel anlamda oyun içi ses kasmak için kullanacağım fikirleriniz için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de oyunda gayet memnun edecektir. Yuvarlak yapıya aşinaysanız Arctis 7 almanız daha mantıklı olacaktır. Şekil itibariyle Corsair Void biraz farklı. Yuvarlak yapılı kulaklıkları uzun yıllar kullandıktan sonra Void'e alışamadım. Ancak benim dışımdaki herkes alışmış sanırım. Eğer böyle bir durum söz konusu değilse Corsair Void ses ve mikrofon anlamında biraz daha başarılıdır.

Peki siz değerli arkadaşlarıma sormak isterim, Special Edition olan modelin ne gibi bir artısı var, sadece Pro modelini alsak ne gibi farklar olur bunu çözemedim. 2 model arasında yaklaşık 100₺ gibi bir rakam var bu parayı vermeye değer mi? Teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Void Pro Wireless Special Edition kullanıyorum ve açıkçası Special Edition'a 100 TL fazla vermeye değecek bir şey yok. SE ve normali arasında 2 fark var; birincisi SE versiyonu Corsair'e özgü sarı renkte, ikincisi ise USB için özel uzatma kablosu. Lakin kasa ister masa altında ister yan odada olsun çekim sorunu yaşamıyorsun yani uzatma gereksiz. Peki sen niye SE aldın diyecek olursan tam set dizdim biraz fazla harcamayı göze aldığım için SE aldım.

Corsair Void Pro RGB iki gün önce aldım gayet memnunum tavsiye ediyorum. Özellikle FPS oyunlar da 7+1 ile birlikte ses kasma başka bir boyuta geçti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı