SteelSeries Arctis 7+ vs Nova 7

MoonWalker

Kilopat
Daha fazla  
Razer BlackShark V2 USB kulaklığımın ses açma kapama tekerleği sorunlu olduğu için iade ettim sanırım bu kulaklıkta kronik sorunmuş. Bu kulaklığın yerine HyperX Cloud 3 kablosuz aldım bunda da cızırtı sorunu var. Biraz araştırdım Cloud 2'lerde de bu sorun varmış. Ya ben şansızım kulaklık konusunda ya da her iki model de kronik sorunlu emin değilim. Şimdi HyperX kulaklığı iade için göndereceğim yerine SteelSeries Arctis 7+ vs Nova 7 almayı düşünüyorum fakat bu markayı da pek almak istemiyorum doğrusu teknik servisi sıkıntılıymış biraz araştırdım fakat ürünlerde kronik sorun var mı bilmiyorum varsa bilen yazsın. Ne alsam bilemedim gitti bir türlü siz ne önerirsiniz tamamen rekabetçi oyun odaklı müzik 2.planda. Bütçem 7bin TL.

Son düzenleme:
Razer BlackShark V2 USB kulaklığımın ses açma kapama tekerleği sorunlu olduğu için iade ettim sanırım bu kulaklıkta kronik sorunmuş. Bu kulaklığın yerine HyperX Cloud 3 kablosuz aldım bunda da cızırtı sorunu var. Biraz araştırdım Cloud 2'lerde de bu sorun varmış. Ya ben şansızım kulaklık konusunda ya da her iki model de kronik sorunlu emin değilim. Şimdi HyperX kulaklığı iade için göndereceğim yerine SteelSeries Arctis 7+ vs Nova 7 almayı düşünüyorum fakat bu markayı da pek almak istemiyorum doğrusu teknik servisi sıkıntılıymış biraz araştırdım fakat ürünlerde kronik sorun var mı bilmiyorum varsa bilen yazsın. Ne alsam bilemedim gitti bir türlü siz ne önerirsiniz? Bütçem 7bin TL.

SteelSeries Arctis 7+ kullanıyorum ve çok memnunum. Soracağın soru olursa yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı