SteelSeries Arctis 7X+ chatmix nasıl aktif edilir?

Efe tan

Hectopat
Merhaba 1 hafta önce.
SteelSeries Arctis 7X+
Kulaklığını satın almıştım bu kulaklığım sağ kısmında chatmix ayarı vardı nedense orayı bir türlü aktif hale getiremedim SteelSeries GG uygulamasından elle kontrol yapabiliyorum ama diğer türlü olmuyor nedense forumda ki diğer konulara falan baktım hep ama bir çözüm bulamadım sanırım bir yolu falan var mı onu aktif etmenin? Bazı forumda arkadaşlar kulaklık işitme bölümü kısmı olunca oluyor diyordu ama nedense öyle bir bölüm çıkmıyordu. Acaba çözebilen var mı?

Desteğe yazmayı dene. Normalde çalışması lazım.

Yazdım normalde ben Discord'a ya da başka bir yere girmesem bile o scroll kısmını çevirince buranın oynaması gerekiyor değil mi yoksa girip mi denesem acaba? Spotify ve YouTube müzikler açtım yerleştirdim o kısımlara nedense olması.

1711483011063.png

Yazdım normalde ben Discord'a ya da başka bir yere girmesem bile o scroll kısmını çevirince buranın oynaması gerekiyor değil mi yoksa girip mi denesem acaba? Spotify ve YouTube müzikler açtım yerleştirdim o kısımlara nedense olması.

Eki Görüntüle 2151508

Sadece Game ve chat olarak ayarladığın uygulamalar arasında o ses mixini yapabilirsin. Eğer birisi chat birisi oyunsa evet mix tekerleğini kaydırdığında olması gerekiyor.

Sadece Game ve chat olarak ayarladığın uygulamalar arasında o ses mixini yapabilirsin. Eğer birisi chat birisi oyunsa evet mix tekerleğini kaydırdığında olması gerekiyor.

Evet Discord da kullanıyordum da ben bir bakayım tekrardan teşekkür ediyorum.

Maalesef denedim olmadı ya 😓

Son düzenleme:

Geri
Yukarı