SteelSeries Arctis 7X+ Chatmix olmuyor

sasa1907

Kilopat
Daha fazla  
Sonar uygulamasında ayarlayabiliyorum fakat kulaklığın üstünden bir değişim olmuyor. Discord sonar chat - Sistem ise sonar Gaming fakat olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar konuyu hortlatıyorum ama aynı sorunu bende yasıyorum suan kulaklık uzerınden chatmıx ı kullanamıyorum ama sonar'dan görünüyor acaba sorunu ben mi çözemedim siz halledebildiniz mi?

Biraz geç cevaplayacağım ama kendim için sorunu çözdüm. Arctis 7 kullanıyorum, sonarda Game kısmını kulaklıklar(Arctis X Game) olacak chat kısmı ise kulaklık işitme bölümü olacak böyle yapınca alttaki chatmix kısmı silik gözükmeli denemek için en kolay yol YouTube'dan bir video açın ve Spotify'dan da bir müzik açın Spotify'ı sonarda chat kısmına sürükleyin chatmix tekerleğini kaydırın işe yaraması lazım eğer hala işe yaramıyorsa kulaklığı başka bir USB portuna takın ben flash USB kısmına taktım ve sorunu çözdüm.

Biraz geç cevaplayacağım ama kendim için sorunu çözdüm. Arctis 7 kullanıyorum, sonarda Game kısmını kulaklıklar(Arctis X Game) olacak chat kısmı ise kulaklık işitme bölümü olacak böyle yapınca alttaki chatmix kısmı silik gözükmeli denemek için en kolay yol YouTube'dan bir video açın ve Spotify'dan da bir müzik açın Spotify'ı sonarda chat kısmına sürükleyin chatmix tekerleğini kaydırın işe yaraması lazım eğer hala işe yaramıyorsa kulaklığı başka bir USB portuna takın ben flash USB kısmına taktım ve sorunu çözdüm.

Ben anlamadım. Kulaklık işitme bölümü olayını ekran alıntısı ile atma şansınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki gibi deneyin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    92,8 KB · Görüntüleme: 72
Resimdeki gibi deneyin.

Bende bu 3 secenek var. Galiba Arctis 7'lerde donanımsal bir olay olmalı. 7+ gibi daha yeni modellerde ve Nova modellerinde garip sorunlar oluyor.

Daha önce 5 kullanıyordum sorunsuz çalışan bir olayı nasıl bu kadar kötü hale getirebilirler anlayamıyorum @Bartuu-

Dosya Ekleri

• 22222.png
    22222.png
    53,9 KB · Görüntüleme: 73

Geri
Yukarı