SteelSeries Arctis 9 alınır mı?

Boulite1206

Picopat
G733 kullandım ve ses seviyesi inanılmaz düşük geliyordu telefona otg ile bağladığımda bu ses seviyesi iyice düşüyordu ve iade ettim. Uygun fiyata Steelseries arctics 9 almayı düşünüyorum bu sorunu yaşar mıyım tavsiye eder misiniz? Yüksek ses seviyesinde dışarıya ses veriyor mu?

Oyuncu kulaklıları ile müzik performansının iyi olmasını beklemeyin. Adı üstünde Gaming Kulaklık. Cloud alpha daha iyi bir performans sergiliyor. İkisini de test ettim. Ama kablolu istiyorum derseniz üzmez sizi tabi ki.

Normal bir insana göre ses seviyesi idare eder seviyede ama ben müzikleri son ses dinlediğim için yetersiz kaldı. Ek olarak kulağım küçük olduğu için içindeki plastiğe deyip acıtıyordu.

Tamamda hocam bunlar sizden kaynaklanan sorunlar kulaklığı kotulemenize gerek yok ve ayrıca en kral kablosuz kulaklığı alsanız bile ses seviyesi aynı civarlarda dolaşacaktır. Kablosuz kulaklıklardan asla kablolulardaki gibi performans beklemeyin. Bende bundan önce HyperX Cloud 2 denedim ve ses seviyesi gerçekten yüksekti. Ha tabii bu bir eksi mi değil sonuçta kablosuz konforu var yeterince iş görüyor. Demek istediğim ne kadar da bütçe arttırırsanız kabloludaki gibi performans alamazsınız.

Tamamda hocam bunlar sizden kaynaklanan sorunlar kulaklığı kotulemenize gerek yok ve ayrıca en kral kablosuz kulaklığı alsanız bile ses seviyesi aynı civarlarda dolaşacaktır. Kablosuz kulaklıklardan asla kablolulardaki gibi performans beklemeyin. Bende bundan önce HyperX Cloud 2 denedim ve ses seviyesi gerçekten yüksekti. Ha tabii bu bir eksi mi değil sonuçta kablosuz konforu var yeterince iş görüyor. Demek istediğim ne kadar da bütçe arttırırsanız kabloludaki gibi performans alamazsınız.
Şuan en mantıklı seçenek kablolu G PRO X ozaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı