SteelSeries Arctis Nova 3 alınır mı?

Bütçe
2200
O sesler RGB'den kaynaklı diyorlar kapat dene bir de SteelSeries fiyat performans odaklı bir marka değil ısınamadım bir türlü bu markaya yorumlar da sorun üstüne sorun görüyorum bu markanın ürünlerin de.

Ben hem faresini hem de bunu kullanıyorum hocam sorun yaşamadım. Arkadaşım mikrofonu bozulmuştu kullanıcı hatası olmasına rağmen değişim vermişlerdi. Sıkıntısı yok yani.

Ben hem faresini hem de bunu kullanıyorum hocam sorun yaşamadım. Arkadaşım mikrofonu bozulmuştu kullanıcı hatası olmasına rağmen değişim vermişlerdi. Sıkıntısı yok yani.
Deneyimlemek şart bütün markaları bende Razer var aynı fiyat segmentinde genelde Razer daha iyi oluyor diğer markalardan ama Razer ın steelseries gibi 10 bin TL lik kulaklıkları yok bi oyuncu kulaklığına da bu kadar para verilmez max kablolu için 3000 kablosuz için 5000. Bir de sen Windows sonic kullanıyormuşsun ben sonic, dts, dolby hepsini denedim en iyi dolby içlerinden kendi Razer kulaklığımı THX ve dolby ile birleştirdim sonuç mükemmel oldu sana da dolby i tavsiye ederim

Deneyimlemek şart bütün markaları bende Razer var aynı fiyat segmentinde genelde Razer daha iyi oluyor diğer markalardan ama Razer'ın SteelSeries gibi 10 bin TL'lik kulaklıkları yok bir oyuncu kulaklığına da bu kadar para verilmez Max kablolu için 3000 kablosuz için 5000. bir de sen Windows Sonic kullanıyormuşsun ben Sonic, DTS, Dolby hepsini denedim en iyi Dolby içlerinden kendi Razer kulaklığımı THX ve Dolby ile birleştirdim sonuç mükemmel oldu sana da Dolby'i tavsiye ederim.

Hocam bende DTS headphone X var. Dolby biraz midleri kısıyor gibime geldi. Bu hepsini canlı tutuyor. Bir de bunun kodeği Dolby'e göre daha detaylı çalışıyor. Ama Dolby de fena değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı