SteelSeries Arctis Nova 7 deneyimim

Hocam Razer Kraken V3 Pro nasıldır Barracuda ile onun arasında kaldım.
Barracuda daha kullanışlı ,daha mobil, taşıması falan kolay daha hafif. Kraken eski tasarım üstünden ilerlemiş bir kulaklık ,sadece evde kullanan biri için kullanışlı olabilir ama dışarı da çıkacaksanız veya mobilde kullanacaksanız bence Barracuda şuan hepsinden daha mantıklı ayrıca bluetooth da var ,sanırım kulaklıkların ikisinin de sürücüsü aynı 50 mm ve 96 db .Barracuda için mıknatıs türünün daha iyi olduğu yazılmış bir kıyas sitesinde ne kadar doğru bilmiyorum daha yüksek ses verebiliyormuş. Tek dezavantajı dahili mikrofonu var diğerlerinden mikrofon olarak geride kalır ama ben şahsen öyle top gibi mikrofon dışarıda sevmiyorum çok önemli değil karşı tarafa sesim gitsin yeterli. Mikrofon hariç her konuda Barracuda daha iyi

Hocam günluk kullanım için JBL live 650 btnc kulakligim var. Genellikle oyun için kullanacağım. Ama film izlerim ve müzikde dinlerim. O yüzden arada kaldım ama Barracuda alacağım büyük ihtimalle 6000 TL bandında daha iyi birbkulaklık var mıdır?

G535 ,G735 falan var ama onların performanslarını bilmiyorum, bence Barracuda üzmez sizi.

İlla kulak üstü olsun derseniz Logitech Pro X yeterli sesleri temiz sadece yazılımı iyi değil.

İlla kulak üstü olsun derseniz Logitech Pro X yeterli sesleri temiz sadece yazılımı iyi değil.

Hocam şu anda kulaklık geldi evime önceden almıştım. Kutusunu açmadım iade edeyim mi? Hala emin değilim telefonlarda kullanamam aslında çok büyük bir problem değil benim için. Ama olsa da güzel olurdu bilmiyorum.

Kusura bakmayın geç bakabildim, telefon için nasıl olur bilmiyorum ama oyunlarda sesleri temiz veriyor yazılımını indirmeden kullanıyorum normalde ses kasmak için bunu kullanmayacağım kulak içi tercih ediyorum ama şimdilik bunu kullanacağım kulak üstü olarak en iyisi bana göre sesler gayet iyi.

G535 ,G735 falan var ama onların performanslarını bilmiyorum, bence Barracuda üzmez sizi.
Hocam, tavsiyeniz üzerine Barracuda'yı aldım. Şu anlık iyi gibi fakat ekolayzır ayarlarını yapmak istiyorum. Nereden bulabilirim bu tür ayarları?

Hocam, tavsiyeniz üzerine Barracuda'yı aldım. Şu anlık iyi gibi fakat ekolayzır ayarlarını yapmak istiyorum. Nereden bulabilirim bu tür ayarları?
her modelin ekolayzır ayarı farklı, ayak sesi için son 4 ayarı özellikle son 3 ü yüksek tutulacak diğerleri aşağı alınacak 2kdan başlayarak 1-1.5 , 4k 3 - 3,5 , 8k 4,5 -5 16k da 8k civarında gibi

Modele göre araştırman lazım , hatta Barracuda X ekolayzır seti bile sana uymaz öyle söyleyeyim direk kendi modeline göre bakman lazım ama bence en güzeli müzik için ise kendin deneyerek kulağına hoş geleni ayarlamak ,ilk başlarda sıkıcı zor gelir sonra uygun sesleri alınca yapmak zor gelmiyor

Barracuda'nın mikrofonu gömülü olarak geliyor, yani en fazla Galaxy Buds tadında falan bi mikrofona sahip, harici mikrofon yoksa kötü.

Arctis Nova 4 aldim ilk aldigim inanilmaz dip sesli cikti iade ettim. Ikincisinde daha az seviyedeydi uzerindeki tekerlegi %100'e getirdigimde geliyordu bariz bir sekilde. Rahatlik acisindan bence cok iyiydi ama dip ses yuzunden icim rahat etmedi iade ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…