SteelSeries Arctis Nova 7 kulaklığı alınır mı?

35caglar35

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben şu an HyperX Cloud Alpha kullanıyorum. Kablosuz kulaklığa geçmek istiyorum. Biraz araştırdım ve SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless kulaklığı beğendim.
Kullanan var mı kullanan arkadaşlar bu kulaklığı önerir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben şu an HyperX Cloud Alpha kullanıyorum. Kablosuz kulaklığa geçmek istiyorum. Biraz araştırdım ve SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless kulaklığı beğendim.
Kullanan var mı kullanan arkadaşlar bu kulaklığı önerir mi?
Nova kullanmadım fakat SteelSeries Arctis 7 kullaniyorum ben çok memnunum eminim ki nova serisi daha da iyidir.

Yorumlarda yazılımla ses kalitesinin iyileştirildiğini söylüyorlar almaya değer mi sizce yani hiç başka kulaklık alsaydım dediniz mi?

Nova kullanmadım fakat SteelSeries Arctis 7 kullanıyorum ben çok memnunum eminim ki nova serisi daha da iyidir.

Bende Arctis Nova 4 Wireless almayı düşünüyorum aradaki fiyat farkına değecek bir özellik olduğunu düşünmüyorum.

Ses kalitesinde fark olduğunu okudum ben bir de nova 7 de Bluetooth da var galiba.

Yorumlarda yazılımla ses kalitesinin iyileştirildiğini söylüyorlar almaya değer mi sizce yani hiç başka kulaklık alsaydım dediniz mi?

Ses kalitesinde fark olduğunu okudum ben bir de nova 7 de Bluetooth da var galiba.
bunu oyun oynamak için alacağım zaten müzik dinlemek için sony wh-ch720n kullanıyorum

ben üç senedir kullaniyorum ondan önce rampage kullaniyordum tabi ikisi arasinda kiyas gerekmez açık ara arctis 7 önde kablosuz özelligi olmasi benim içinde çok büyük avantaj sonar sistemi son bir senedir kendini baya geliştiriyor ben tavsiye ediyorum hocam

Bir de size şunu sormak istiyorum, bu sonar sistemi ile oyunlarda oyuncuların tam yerini duyabiliyor musunuz?

Bu soruya cevap göreceli olur;

Ben dediğim gibi rampegeden geçtim bahsettiğim gibi arasindaki fark çok büyük mali değeri de tabi ona göre

Ses kasma olayi sizin oyun oynayişiniz ile alakali sesler çok kaliteli ve temiz sesi duymama imkanınız yoksa şuan rutin olarak oynadiğim tek oyun valorant ve ekipmanın desteğini kesinlikle hissediyorum

Geri
Yukarı