SteelSeries Arctis Nova 7 vs Arctis Pro Wireless

LemonHazee

Decapat
Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan birkaç soru var.
Bilgisayarda genellikle oyun oynuyorum fakat müzik ve iş odaklı da çok fazla kullanmaktayım ve müzik zevki özellikle bass tonu ağırlıklı olması benim için çok önemli.
Gamedac müzik zevki olarak Nova 7'den inanılmaz bir fark yaratır mı?
Hangi kulaklık bass konusunda daha başarılı?
Yıl oldu 2024 hala Arctis Pro Wireless alınır mı? Nova Pro Wireless çok pahalı olduğu için düşünmüyorum.
Gamedac harici bir ses kartı mı?

Sorularımı yanıtlayan herkese çok teşekkür ederim...

Bu yardımcı olacaktır.
inceledim fakat ses kısmına baktığımda çok teknik şeyler yazıyor fazla bir şey anlayamadım puanlamalarda bir şey ifade etmiyor aşağı yukarı ikisi de aynı gözüküyor gamedac ses kartının bir artısı yok sanırım.

Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan birkaç soru var.
Bilgisayarda genellikle oyun oynuyorum fakat müzik ve iş odaklı da çok fazla kullanmaktayım ve müzik zevki özellikle bass tonu ağırlıklı olması benim için çok önemli.
Gamedac müzik zevki olarak Nova 7'den inanılmaz bir fark yaratır mı?
Hangi kulaklık bass konusunda daha başarılı?
Yıl oldu 2024 hala Arctis Pro Wireless alınır mı? Nova Pro Wireless çok pahalı olduğu için düşünmüyorum.
Gamedac harici bir ses kartı mı?

Sorularımı yanıtlayan herkese çok teşekkür ederim...
Hocam şu an ben de arctis nova pro kablolu var. Amazondan 6k ya aldım aralık ayında. Kablosuz o zaman 15k idi. Ben şahsen çok memnunum. Herhangi bir problem yaşamadım şu ana kadar. Kablosuz olanını kullanmadım fakat çok açıklayıcı bir yorumu size aktarayım. Amazondaki bir kullanıcı her ikisini de denediğini ve kablolu olanın gamedac ile birlikte çok daha kaliteli bir ses deneyimi sunduğunu belirtmişti. Eğer kablo derdiniz yoksa kesinlikle tavsiye ediyorum. Dilerseniz gamedacsiz de direkt olarak PC nın jak girişine bağlayabilirsiniz. GameDac2 o kulaklığa göre optimize edilmiş bir ses kartı. Dilerseniz fotoğraflarını atabilirim.

Son düzenleme:
Hocam şu an ben de arctis nova pro kablolu var. Amazondan 6k ya aldım aralık ayında. Kablosuz o zaman 15k idi. Ben şahsen çok memnunum. Herhangi bir problem yaşamadım şu ana kadar. Kablosuz olanını kullanmadım fakat çok açıklayıcı bir yorumu size aktarayım. Amazondaki bir kullanıcı her ikisini de denediğini ve kablolu olanın gamedac ile birlikte çok daha kaliteli bir ses deneyimi sunduğunu belirtmişti. Eğer kablo derdiniz yoksa kesinlikle tavsiye ediyorum. Dilerseniz gamedacsiz de direkt olarak PC nın jak girişine bağlayabilirsiniz. GameDac2 o kulaklığa göre optimize edilmiş bir ses kartı. Dilerseniz fotoğraflarını atabilirim.
fotoğraflarını atarsanız çok sevinirim çok açıklayıcı olmuş teşekkür ederim.

IMG_20240326_113516.jpg
IMG_20240326_113633.jpg
IMG_20240326_113658.jpg
IMG_20240326_113703.jpg
IMG_20240326_113842.jpg

Kulaklık kılıfı içinde geliyor hocam içiniz rahat olsun. Ben erindim geri kılıfına koymaya 😅

Kullandığınız mouse pad kaç çarpı kaç ve large mi boyutu.
Hocam hiç bilmiyorum. Boyutları vs. Göre almadım zaten. Görsel olarak çok hoştu ben de istettim fakat marka olarak özel tercihti. KLASSEGEAR

Hocam hiç bilmiyorum. Boyutları vs. göre almadım zaten. Görsel olarak çok hoştu ben de istettim fakat marka olarak özel tercihti. Klassegear.

48x40 yazıyor doğru sanırım hesaplaması bende tam o boyutta bir mouse pad almayı düşünüyorum ileride benimki sadece enlem olarak geniş kumaşı iyi benimkininde ama daha iyi bir şey arıyorum. Bendeki QCK Prism XL mouse pad.

Yeni konular

Geri
Yukarı