Elektronik SteelSeries Arctis Prime 1659 TL

Hocam bu kulaklığı alma faktörlerimden biri de sizsiniz. Umarım memnun kalırım. İleride daha üst bir kulaklığa geçmek isterim ama şuan ki ekonomik koşullarda bütçemi daha fazla zorlamamak için GSP600 yerine bu fiyata Arctis Prime tercih ettim. GSP600'e 4000-5000 TL para vermek istemedim.

Hayırlısı olsun bakalım. Memnun kalacağımı düşünüyorum. Bunda aslan payıda sizin şimdiden teşekkür ederim kulaklık hakkında detaylı bilgilendirdiğiniz için. Sizden önce bu kulaklığı fazla bilmiyordum.
Hocam valla kulaklığı ben hiç deneyemedim yorumlarda da yazdım okumuşsunuzdur. Burak Şolt beyin yorumlarından yola çıkarak ben merak ediyorum bu arctis prime ı. Bir de 10-40khz aralık vs. çok umut vaat ediyor. Umarım pisman etmez sizi.

Hocam valla kulaklığı ben hiç deneyemedim yorumlarda da yazdım okumuşsunuzdur. Burak Şolt beyin yorumlarından yola çıkarak ben merak ediyorum bu arctis prime ı. Bir de 10-40khz aralık vs. çok umut vaat ediyor. Umarım pisman etmez sizi.
Biliyorum kullanmadığınızı fakat kulak hakkında bilgi verdiniz. Bu kulaklığın bu kadar iyi olduğundan, bu kadar övüldüğünden haberim yoktu.

Normalde de bir kulaklık alacağım zaman Burak Şolt'un incelemesi var mı yok mu diye bakıyorum. Fikirlerine önem verdiğim bir insan kendisi. Bu incelemeyi de ilk yayınlandığı zamanlar izlemiştim diye hatırlıyorum fakat kulaklığa girip detaylı bakmamıştım. Daha sonra aklımdan silinmiş böyle bir kulaklık olduğu. Cloud II ile mutluydum senelerdir. Oyuncu kulaklığı almayı hiç düşünmedim o yüzden. Genelde müzik kulaklıkları alıyorum.

Bu kulaklığın varlığını hatırlattınız, onun için teşekkürler. Umarım denilen kadar iyidir ve memnun kalırım. Deneyimlerimi paylaşırım sizinle de. Teşekkürler tekrardan.

Biliyorum kullanmadığınızı fakat kulak hakkında bilgi verdiniz. Bu kulaklığın bu kadar iyi olduğundan, bu kadar övüldüğünden haberim yoktu.

Normalde de bir kulaklık alacağım zaman Burak Şolt'un incelemesi var mı yok mu diye bakıyorum. Fikirlerine önem verdiğim bir insan kendisi. Bu incelemeyi de ilk yayınlandığı zamanlar izlemiştim diye hatırlıyorum fakat kulaklığa girip detaylı bakmamıştım. Daha sonra aklımdan silinmiş böyle bir kulaklık olduğu. Cloud II ile mutluydum senelerdir. Oyuncu kulaklığı almayı hiç düşünmedim o yüzden. Genelde müzik kulaklıkları alıyorum.

Bu kulaklığın varlığını hatırlattınız, onun için teşekkürler. Umarım denilen kadar iyidir ve memnun kalırım. Deneyimlerimi paylaşırım sizinle de. Teşekkürler tekrardan.
Ha tabi hocam ne demek elimden geldiğince en iyi ürünü almaya/aldırmaya çalışıyorum umarım menun kalırsınız.

1699713960871.png

1699713969148.png

RTings diye bir site var burda çoğu kulaklığı inceliyorlar. Üstteki Prime, alttaki ise GSP 600. Bir ton bilgi var ama en basit bass, mid ve tiz olarak ss lerini attım. Basta Arctis prime, diğerlerinde ise GSP600 önde olarak yorumlamışlar. Bass kounusunda sizi memnun edecek büyük ihtimalle

Videoyu izlereniz ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız?
12:40'ta benim taklidimi yapmış :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kullanıyorum bunu uzun zamandır DAC falan yok dümdüz taktım kullanıyorum oyun için gayet tatmin edici bir problem görmedim.

Gsp 601, Logitech G PRO X, Arctis 3 ve Arctis 1 Wireless'den sonra Arctis Prime satın aldım. Hala aktif olarak Arctis Prime kullanıyorum. Sadece PS5'te Wireless Arctis 1 kullanıyorum. Ama burada bir ayrıntı var. Ben bütün bu kulaklıkları epos GSX 300 ile kullanan birisiyim. Anakart ses kartından değil.

Epos GSX 300 ses kartı ile gsp 601 ve Logitech oyunlarda çok iyi iş çıkartıyor ama film ve müzik ve konfor işin içine girince değerleri düşüyor. Arctis Prime ise hem oyunlarda hem de film ile müzikte saydıklarımın hepsinden çok daha iyi ve ötede. Rahatlık konusunda ise SteelSeries Arctis Prime tamamen ayrı bir seviyede. 5 saat tak kafana iz yapmaz, ağrı yapmaz o derece. Diğerleri maalesef böyle değil.

Burada önemli olan tek nokta Arctis Prime alacaksanız iyi bir ses kartı. En iyi anakart ses kartları bile maalesef tam anlamk ile dac&AMP gücünü, kalitesini sunmuyor. Bu konuya dikkat ederseniz Arctis Prime en iyi tercihtir nova 1-3 ve kablolu Pro dahil buna ya da Arctis 1-3-5'ten çok ötede bir headset.

Gsp 601, Logitech G PRO X, Arctis 3 ve Arctis 1 Wireless'den sonra Arctis Prime satın aldım. Hala aktif olarak Arctis Prime kullanıyorum. Sadece PS5'te Wireless Arctis 1 kullanıyorum. Ama burada bir ayrıntı var. Ben bütün bu kulaklıkları epos GSX 300 ile kullanan birisiyim. Anakart ses kartından değil.

Epos GSX 300 ses kartı ile gsp 601 ve Logitech oyunlarda çok iyi iş çıkartıyor ama film ve müzik ve konfor işin içine girince değerleri düşüyor. Arctis Prime ise hem oyunlarda hem de film ile müzikte saydıklarımın hepsinden çok daha iyi ve ötede. Rahatlık konusunda ise SteelSeries Arctis Prime tamamen ayrı bir seviyede. 5 saat tak kafana iz yapmaz, ağrı yapmaz o derece. Diğerleri maalesef böyle değil.

Burada önemli olan tek nokta Arctis Prime alacaksanız iyi bir ses kartı. En iyi anakart ses kartları bile maalesef tam anlamk ile dac&AMP gücünü, kalitesini sunmuyor. Bu konuya dikkat ederseniz Arctis Prime en iyi tercihtir nova 1-3 ve kablolu Pro dahil buna ya da Arctis 1-3-5'ten çok ötede bir headset.
Ve fiyatıda inanılmaz derecede uygun ben 1300tl gibi bir fiyata almıştım 3 ay önce, hatta güçlü bir amfi kullanılırsa arctis pro gamedac modelinden bile daha iyi sese verebilir.

Arctis 7'yi almayı dusunurken fıyattan dolayı acaba kablolu bır şey mı alsam dıyordum. Bunu önerir mısınız oyun+ dısarıda vıdeo vs seyretmek ıcın? Fıyatı ve kagıt uzerı verılerı bayağı ıyıye benzıyor.

Kablosuzun rahatlığı bir başka, bütçe varsa kablosuz al derim.

Kablosuzun rahatlığı bir başka, bütçe varsa kablosuz al derim.
İnan gerçek sesi duyarsan kablosuz olmasını umursamasın şuan arctis prime kullanıyorum kablosu hissedilmiyor bile yani kablosuz takıntın yoksa arctis prime + sound blaster g6 kullanarak arctis 9'tan bile katlarca daha kaliteli bir ses netliği ve bass duyarsın.

Hissedilmiyor bile yani kablosuz takıntın yoksa

Kendinle çelişmekdir, kablosunu hissetmiyorsun diye bir şey yok.

İnan gerçek sesi duyarsan kablosuz olmasını umursamasın şu an Arctis Prime kullanıyorum kablosu hissedilmiyor bile yani kablosuz takıntın yoksa Arctis Prime + Sound Blaster G6 kullanarak Arctis 9'tan bile katlarca daha kaliteli bir ses netliği ve bass duyarsın.

Ayrıca 1600 TL'ye kulaklık alanın, 2-6 k arası değişen bir ses kartı alması pek nadirdir.

Geri
Yukarı