SteelSeries Arctis Prime alınır mı?

AlphaGameAZ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 kere kulaklık aldım ve ıade ettım 1) SteelSeries Arctis 7+ ve HyperX Cloud 3 ılkını 6K'ya aldım ve kabloludan sadece kablosuz farkı oldugunu gordum ve ıade edıp paramı aldım. Cloud 3'te de ses cok dıpten gelıyordu hosuma gıtmedı nedense. Şu anda gorduklerım Arctis Prime, Razer Kraken V3, Razer BlackShark V2 veya sızın tavsıye edecegınız kulaklık var mıdır? Bütçe 2000-3300 TL arası tavsıyelerınızı beklıyorum.

Merhaba arkadaşlar. 2 kere kulaklık aldım ve ıade ettım 1) SteelSeries Arctis 7+ ve HyperX Cloud 3 ılkını 6K'ya aldım ve kabloludan sadece kablosuz farkı oldugunu gordum ve ıade edıp paramı aldım. Cloud 3'te de ses cok dıpten gelıyordu hosuma gıtmedı nedense. Şu anda gorduklerım Arctis Prime, Razer Kraken V3, Razer BlackShark V2 veya sızın tavsıye edecegınız kulaklık var mıdır? Bütçe 2000-3300 TL arası tavsıyelerınızı beklıyorum.
Arctis Prime iyi fakat ses kartın varsa daha iyi denilebilir. Öncelikle şunu belirteyim aldığınız ürünü araştırmadan ne olup olmadığını bilmeden almanız firmanın suçu değil yani iade etmenizden bize ne açıkçası ?
Tavsiyem ise Logitech PRO X 7.1

Arctis Prime eski model fakat sesi yazdığınız ve G PRO X dahil daha iyi bir kulaklık. Pedlerinin deri olması kimine göre artı kimine göre eksi. Ben Arctis Prime tercih ederdim.

Arctis Prime'in 7.1 özelliği konusunda eksisi yok mu?

Çoğu kişi karşı çıkacak ama DTS ve Dolby dışındaki markaların kendi çıkardıkları Surround yazılımları hiçbir işe yaramıyor aksine sesi daha da bozuyor boğuk hale getiriyor. O yüzden kulaklık alırken kriter olarak bile görülmemeli.

SteelSeries Arctis Prime'da hangi ayarların nasıl yapılacağını araştırdım fakat bulamadım yardım edip anlatabilirsen sevinirim.

Önce DTS veya Dolby satın alın(tavsiyem DTS). Sonra istersen EqualizerAPO ve PC Equalizer ile buradaki ayarlara göre güzel bir ekolayzır yap. Windows'tan ses ayarlarından 48000HZ Studio Quality ya da yok ise DVD Quality'i seç. Yapamadığın yer olursa sorabilirsin şimdilik aklıma gelen bunlar.

Önce DTS veya Dolby satın alın(tavsiyem DTS). Sonra istersen EqualizerAPO ve PC Equalizer ile buradaki ayarlara göre güzel bir ekolayzır yap. Windows'tan ses ayarlarından 48000HZ Studio Quality ya da yok ise DVD Quality'i seç. Yapamadığın yer olursa sorabilirsin şimdilik aklıma gelen bunlar.
equalizer ayarları steelseries'in kendi uygulamasında da var diye biliyordum ordan yapsam olmaz mı

Geri
Yukarı