SteelSeries Arctis Prime alınır mı?

Önce DTS veya Dolby satın alın(tavsiyem DTS). Sonra istersen EqualizerAPO ve PC Equalizer ile buradaki ayarlara göre güzel bir ekolayzır yap. Windows'tan ses ayarlarından 48000HZ Studio Quality ya da yok ise DVD Quality'i seç. Yapamadığın yer olursa sorabilirsin şimdilik aklıma gelen bunlar.
dts satin aldim fakat aktiflesti mi veya nasil aktiflestiricem anlamadim

Olur fakat benim attığım daha detaylı üşenmez isen onu yapman daha doğru olur.
daha almadım aslında kulaklığı almam sence mantıklı olur mu

Kulaklığı taktığın zaman Windows ses ayarlarından kulaklığın sekmesine girdiğin zaman orada çevresel ses yerinde gözükecektir. Bütçeni söylersen daha iyi bir model söyleyebilirim.
ses kalitesi aşırı önemli değil mikrofonu ortalama kalite olsun ama çıkarılabilmesini veya steelseriesteki gibi içine sokulabilmesini tercih ederim 3500e kadar bütçem var oyunlarda ses kasmak ve video izlemek için kullanıcam

Mikrofonu yukarı doğru katlanabiliyor. Bu fiyata bedava cihaz şu anda.
mikrofonu agizdan cok uzak ve oynatilmiyor diye biliyorum, sence bu mu steelseries arctis prime mi? ve farklari neler

Mikrofonu agizdan cok uzak ve oynatilmiyor diye biliyorum, sence bu mu SteelSeries Arctis Prime mi? Ve farklari neler.

Bunun ses ve mikrofon kalitesi daha iyi. Arctis Prime'dan farklı olarak kumaş pedleri var terletmez ama yalıtımı biraz daha az. Malzeme kaliteleri benzer. Corsair'de ekstradan Dolby Atmos desteği var daha güzel ses kalitesi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı