Elektronik SteelSeries Arctis Pro Wireless 7999 TL!

Arkadaşlar, Arctis 7 veya Nova 7 ile karşılaştırılamaz bu model. Sadece harici vericisi ve çift bataryası bile bu fiyata çıkmasını sağlıyor. Sürücüleri de farklı eşit değiller, kullanmadım hiç ama kullanmak isterdim ses kartım olmasaydı. Aynı sürücüleri kullandıkları Arctis Prime'yı kullanıyorum gayet başarılı bir kulaklık tabii ki ses kartı ile, Wireless modelini de deneyimlemek isterdim.

Ürünü Cuma günü Ankara İtopya Mağazasından aldım gayet her anlamıyla yeterli bir ürün gerek ses kalitesi gerek özellikleri gerek benim gibi kafası büyükler için ergonomisi. Bu arada mağazadan alırsanız 400 TL de ayrıca indirim yapılıyormuş bilginize.

Ürünü cuma günü Ankara İtopya mağazasından aldım gayet her anlamıyla yeterli bir ürün gerek ses kalitesi gerek özellikleri gerek benim gibi kafası büyükler için ergonomisi. Bu arada mağazadan alırsanız 400 TL de ayrıca indirim yapılıyormuş bilginize.

Dostum bende aldım bugün ama white noise problemi var gibi ya yani kulaklık boştayken arkadan tıs gibi ses geliyor sende de oluyor mu?

Dostum bende aldım bugün ama white noise problemi var gibi ya yani kulaklık boştayken arkadan tıs gibi ses geliyor sende de oluyor mu?
Kardo yok bende sıfır ses. Bendeki ayarlar Ek'teki fotodaki gibi
1710786942558.png

Rica ederim hocam reddit forumlar bakılarak eq ile oynanarak perfect combinasyon bulunabilir. A40 TR'de de G935'te de öyle bulmuştum. Güzel kulaklık ben beğendim alacak olanlara da tavsiye ederim hem müzik hem film hem de oyun için güzel. Bütçe uygun değildir diyenler için 7X versiyonu veya Nova 7 versiyonu da olabilir. Müzik film işim olmaz oyun oynarım sadece diyenler için de çok ama çok daha ucuz alternatifler zaten mevcut.

Rica ederim hocam Reddit forumlar bakılarak EQ ile oynanarak perfect combinasyon bulunabilir. A40 TR'de de G935'te de öyle bulmuştum. Güzel kulaklık ben beğendim alacak olanlara da tavsiye ederim hem müzik hem film hem de oyun için güzel. Bütçe uygun değildir diyenler için 7X versiyonu veya Nova 7 versiyonu da olabilir. Müzik film işim olmaz oyun oynarım sadece diyenler için de çok ama çok daha ucuz alternatifler zaten mevcut.

Hocam denedim şu aşağadaki volume limitor biraz iş yapıyor onun dışında yine az da olsa dip ses geliyor açıkçası çok içim rahat etmedi aklımda bunu satıp Nova 7 almak var siz ne dersiniz?

Hocam denedim şu aşağadaki volume limitor biraz iş yapıyor onun dışında yine az da olsa dip ses geliyor açıkçası çok içim rahat etmedi aklımda bunu satıp Nova 7 almak var siz ne dersiniz?
Valla hocam pek bir fikir belirtemem bu konuda ben memnun kaldım. Size hani bunu satın onu alın diyemem ama içiniz rahat etmediyse rahat edeceğiniz şekilde hareket edin arkanıza bakmayın derim. Sonuçta en önemli şey bu tip ürünlerde içinizin rahat etmesi.

Geri
Yukarı