SteelSeries Arctis Pro Wireless nasıldır?

Pablo1

Centipat
Daha fazla  
Mobil cihaz için aşırı yüksek değil mi? Online oyunların prestijli turnuvalarında kullanılan kulaklıklardan. Ama elbette sizin kararınız. Hem Bluetooth hem de 2.4GHz destekleyen modelse bağlayabilirsiniz sorun teşkil etmez.

Mobil cihaz için aşırı yüksek değil mi? Online oyunların prestijli turnuvalarında kullanılan kulaklıklardan. Ama elbette sizin kararınız. Hem Bluetooth hem de 2.4GHz destekleyen modelse bağlayabilirsiniz sorun teşkil etmez.
Onu bilmiyorum linki bıraktım. Mobille uygun mu bilmiyorum. Satıcı da kafamı karıştırdı

2.5 yıldır kullanıyorum, şu ana kadar en sevdiğim kulaklığım oldu. Konforu ve ses kalitesi iyi, mikrofon için bir şey diyemem kullanmıyorum.

Wireless olduğu için fiyatı çok yüksek, fiyat/performans konusunda pek iyi değil. Verecek fazladan 2-3 bin TL paran kenarda varsa, harcayacağım diyorsan verilir. Pil performansı pek iyi değil bir de, çok sık batarya değiştirmek zorunda kalıyorsun.

Arctis Pro Wireless yerine yeni çıkan Arctis Nova Pro'ya da bakabilirsin, pil süresi çok daha iyi diyorlar.

Arkadaşlar steelseries kulaklıklar iyi arctis pro wireless mobil cihaza bağlanıyor mu Bluetooth uyumu yok sanırım yardımcı olursanız sevinirim

Emin misin? Sitede uyumluluk konusunda mobil yoktu.
Kulaklıkta BT eşleştirme özelliği var. Sağ kulak kısmında güç tuşunun yanında BT tuşu var, oradan BT açıp mobil cihazdan eşleştirme yapabiliyorsun.

Hatta senin için eşleştirip görselini koyuyorum aklında şüphe kalmasın diye. @Pablo1

Screenshot_42.png

Son düzenleme:
Kulaklıkta BT eşleştirme özelliği var. Sağ kulak kısmında güç tuşunun yanında BT tuşu var, oradan BT açıp mobil cihazdan eşleştirme yapabiliyorsun.

Hatta senin için eşleştirip görselini koyuyorum aklında şüphe kalmasın diye. @Pablo1

Eki Görüntüle 1467604

İçimi rahatlattın çok teşekkür ederim.

Peki birşey sorcam. Nasıl şarj etcem. Yanında gelen siyah kutu şey varya adını bilmiyorum. Onda yedek batarya şarj ediliyor ama mobilde kullanacağım için nasıl yapcan

Geri
Yukarı