SteelSeries Arctis Pro Wireless vs Corsair Virtuoso SE

@Fatih Şarova genel kullanım için aradaki fiyat farkının sizi zorlayıp zorlamaması önemlidir. SteelSeries yanında gelen DAC ile muhtemelen ses kalitesini arttırması ve yazılımı uyumlu olması faktör olarak gözüküyor.

@enonertetanem ben tecrübe sahibi olamadığım için öneride bulunamam ama bende arıyorum ve merakla bekliyorum. Ben konu sahibi olan arkadaşın iyi bir ürün alıp onunla rahat ederek ve beğenerek kullanmasını isterim.
Ben sana önerdiğimi hatırlıyorum ama galiba hala emin değilsiniz. Bütçenizi yeniden söyleyebilir misin? Burda hemen çözeriz.
@Fatih Şarova Sen de tam olarak bütçeni söyleyebilir misin?

@Fatih Şarova genel kullanım için aradaki fiyat farkının sizi zorlayıp zorlamaması önemlidir. SteelSeries yanında gelen DAC ile muhtemelen ses kalitesini arttırması ve yazılımı uyumlu olması faktör olarak gözüküyor.

SteelSeries'in yanında gelen DAC ile beni cezbediyor bir artısı daha var DAC'in icinde ekstra bir pil ile gelmesi bu sayede sınırısız kablosuz kullanım sağlıyor. Ama işte aradaki 1450 fiyat farkına değer mi?
Ben sana önerdiğimi hatırlıyorum ama galiba hala emin değilsiniz. Bütçenizi yeniden söyleyebilir misin? Burada hemen çözeriz.
@Fatih Şarova sen de tam olarak bütçeni söyleyebilir misin?

3500'e kadar çıkarım bütçede en önemli kriter kablosuz olması gerekiyor.

@enonertetanem benim bütçem 3 ile 4 bin TL 3 aydır pek çok mağazaları gezdim ama kıyas yapamadım. Bende forumlarda tecrübe eden insanları bulmaya çalışıyorum. Konu sahibi ile ortak özelliğimiz konforu olması kablosunun, DAC, pilleri ve pedleri temin edebilmektir isterse temizleme rehberini takip edip kendi markasından nasıl yapıldığını öğrenebilir. Diğer özelliğimiz sanırım abartı olmaz çoklu platform ve teknolojileri desteklemesi ve uyumlu olarak çalışmasıdır.

@enonertetanem benim bütçem 3 ile 4 bin TL 3 aydır pek çok mağazaları gezdim ama kıyas yapamadım. Bende forumlarda tecrübe eden insanları bulmaya çalışıyorum. Konu sahibi ile ortak özelliğimiz konforu olması kablosunun, DAC, pilleri ve pedleri temin edebilmektir isterse temizleme rehberini takip edip kendi markasından nasıl yapıldığını öğrenebilir. Diğer özelliğimiz sanırım abartı olmaz çoklu platform ve teknolojileri desteklemesi ve uyumlu olarak çalışmasıdır.

Aynen öyle çok iyi özetlemişsiniz.

SteelSeries'in yanında gelen DAC ile beni cezbediyor bir artısı daha var DAC'in icinde ekstra bir pil ile gelmesi bu sayede sınırısız kablosuz kullanım sağlıyor. Ama işte aradaki 1450 fiyat farkına değer mi?

3500'e kadar çıkarım bütçede en önemli kriter kablosuz olması gerekiyor.
Fiyat farkına kesinlikle değmez. HyperX Flight işinizi görür. Arctis Pro daha iyi ses verdiği doğru ama çok pahalı. Kablosuz şart mı? DT770 Pro ve HyperX Quadcast al yıllarca kullanırsın.

Fiyat farkına kesinlikle değmez. HyperX Flight işinizi görür. Arctis Pro daha iyi ses verdiği doğru ama çok pahalı. Kablosuz şart mı? DT770 Pro ve HyperX quadcast al yıllarca kullanırsın.

Kablosuz olması şart yoksa zaten yoksa suanda kullandığım kulaklığı değişmem kablosuz olması için değişiyorum.

Anakartın neydi? DT770 Pro ve HyperX Quadcast anakartınıza bağlı iyi bir seçim olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı