SteelSeries Arctis7 Vs Arctis 7 2019 Edition

2019 edition kullanıyorum. Bende merak etmiştim. Ses abartılacak kadar olmasada kalite farkı var. Ve kafa bandı biraz daha iyi eskisine göre
Paran varsa bile pro alma. Evet ses olarak daha iyi ama. 7 yeter pro fazla gereksiz fiyatına bakılırsa. Ayrıca rgb olduğu için ve donanımları biraz daha iyi olduğu için şarj ömrü cok kısa 7 ye göre

2019 edition kullanıyorum. Bende merak etmiştim. Ses abartılacak kadar olmasada kalite farkı var. Ve kafa bandı biraz daha iyi eskisine göre
Paran varsa bile pro alma. Evet ses olarak daha iyi ama. 7 yeter pro fazla gereksiz fiyatına bakılırsa. Ayrıca rgb olduğu için ve donanımları biraz daha iyi olduğu için şarj ömrü cok kısa 7 ye göre

Teknosa'da indirim vardı Arctis Pro+GameDac 1.599 liraydı Arctıs 7'yi kaça aldığını bilmiyorum ama indirimsiz Arctis 7 alacağına Pro çok daha iyi olur bence

Teknosa'da indirim vardı Arctis Pro+GameDac 1.599 liraydı Arctıs 7'yi kaça aldığını bilmiyorum ama indirimsiz Arctis 7 alacağına Pro çok daha iyi olur bence
İnternette 2019 Edition 2017 den daha kötüymüş gibi gözüküyor. Tercihen wirelless olması yüzünden ben şahsen tercih etmem proyu.

Fikir olması açısından diğer konu:

Yazılım sıkıntısı var demişler yoo 3 aydır kullanıyorum şarjı olsun performansı olsun gayet memnunum aksine bende 2 ay kadar araştırdım almadan önce hem bu ikisi arasındaki farkı hem diğer wireless kulaklıkları 2019 gittigim mağazalarda bulamadım sipariş verdim

Yazılım sıkıntısı var demişler yoo 3 aydır kullanıyorum şarjı olsun performansı olsun gayet memnunum aksine bende 2 ay kadar araştırdım almadan önce hem bu ikisi arasındaki farkı hem diğer Wireless kulaklıkları 2019 gittigim mağazalarda bulamadım sipariş verdim.

Arctis 7 almayı düşünüyorum fakat arada kaldım sizce 2019 Edition mı yoksa 2017 modeli de alınabilir mi ilk kablosuz kulaklık deneyimim olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı