SteelSeries Artics 5 mikrofon kapatma tuşu çalışmıyor

Daha fazla  
Merhaba. 2 yıldır kullanıyorum ama mikrofon kapatma tuşuna bassam bile karşı tarafa az da olsa sesim gidiyor. Garanti süresi de bitti. Ne yapmam gerek?

Merhaba. 2 yıldır kullanıyorum ama mikrofon kapatma tuşuna bassam bile karşı tarafa az da olsa sesim gidiyor. Garanti süresi de bitti. Ne yapmam gerek?
mail atmayı deneyebilirsiniz, yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşın kulaklığı bozulmuştu garantisi bitmiş olmasına rağmen yeni ürün göndermişlerdi.

mail atmayı deneyebilirsiniz, yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşın kulaklığı bozulmuştu garantisi bitmiş olmasına rağmen yeni ürün göndermişlerdi.
tam hatırlayamadım bende, steelseries de belki yardımcı olabilir.
SteelSeries Arctis 5 ürününde kronik bir sorun galiba bu. Benim de 2019 Editon modelinde başıma gelmişti. Bkz: SteelSeries Arctis 5 kulaklık - GameEkstra garanti süreci. Garanti süresinin üzerinden çok geçmediyse SteelSeries'e mail atabilirsiniz. Belki yardımcı olurlar.
16 Mart 2019 tarihinde trendyol ekostok uzerinden satın almıştım. Yani değişim yapma ihtimalleri var mı ? Kronik bir hata olduğundan dolayı yaparlar mı acaba ?

16 Mart 2019 tarihinde trendyol ekostok uzerinden satın almıştım. Yani değişim yapma ihtimalleri var mı ?
Sanmıyorum , satıcılar genelde almaz bu tür iadeleri hatta genelde SteelSeries desteğe yönlendirirler sizi ancak sizin garanti süreniz bitmiş şansınızı SteelSeries destek kısmında deneyin. Belki bir ihtimal değişim yaparlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı