SteelSeries Artics Pro CS:GO ve equalizer saçmalığı

Bütçe
2600

Zombeyi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

SteelSeries Artics Pro aldım.
Yapmadığım ayar denemediğim varyant kalmadı, araştırdım ettim CS:GO da sesler bir türlü düzgün gelmiyor ya çok yüksek geliyor ya çok alçak ama ayak seslerini ayrıştıramıyorsunuz ne kadar garip.

Gamepower meı 7.1 250 liralık kulaklığımla bile sıkıntı yaşamazken böyle iyi bir kulaklıkla bu sorunu yaşayınca iade etmeye karar verdim.
SteelSeries kullanıpta bu sorundan şikayetçi olan var mı?

Bir yandan da düşünüyorum acaba ben kalitesiz kulaklığa mı alıştım.
Ama bakınıyorum okuyorum herkes şikayetçi bu sorundan fakat profesyonel oyuncular HyperX Cloud 2 kullanıyorlar.
Bir de Logitech G PRO X öneriliyor fakat onunda yorumlarını okudum aynı şikayetler var.

Bana kulaklık olarak ne önerebilirsiniz?

SteelSeries üzmez. Gamepower'ın 110 dB sağır eden sürücülerinden sonra Arctis 1'e zor alışmıştım ben de.

Aynen. İndirdikten sonra aktif etmeyi unutma.

Dosya Ekleri

• Adsızbb.png
    Adsızbb.png
    480 KB · Görüntüleme: 50
Tersten mi geliyor karmaşık mı? Ses sürücülerinizi bir kontrol edin derim. Çakışma olabilir. En olmadı bir de Despec'i arayın. Numara kullanım kılavuzunda mevcuttu sanırsam.
İade talebi oluşturdum bekliyorum sonucu burdan paylaşacağım, sağ sol olayını çözdük fakat EQ ayarını çözemedik dünyalarca EQ ayarı yapmama rağmen kaliteli bir kulaklıktan istediğim CS:GO'da bir tok sesi alamadım, kulaklığın Tizleri kuvvetli bu da çok kötü oluyor oyunlarda.

Geri
Yukarı