Steelseries Frost Blue Mouse ve Mouse Pad Alınmaya Değer Mi?

shiftless691

Hectopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
Profesyonellerin tercih ettiği bir ürün. 149 lira uygun gözüküyor. Ben de almayı planlıyorum yakın zamanda.

Farenin çok kirleneceğini düşünmüyorum ama pad kirlenebilir.

Ellerde aşırı terleme sorunu varsa 'rubberized' yüzey olanı tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Bu öyle değil sanırım ama tam emin değilim.

Profesyoneller tarafından tercih ediliyorsa bir nedeni vardır diye düşünüyorum.
DPI değerinin yüksek olması, makro tuşlarının olması, programı, tasarımı yani bir çok sebep var. Bence alınabilir.

Profesyoneller tarafından tercih edilmesinin sebebinin nedeni nerdeyse çoğu takıma sponsor olmasıdır. Adam veriyor tüm ekipmanları al kullan diye adam mecbur kullanıyor. Bir tek yanlış hatırlamıyorsan Navi takımı vardı CS 1.6 orda Starix adında oyuncu çoğu maçta İntelli 1.1 kullanıyordu.
Eğer fps oyunu oynuyorsan harbi bağımlıysan lazer fare alma. Bence o fare sadece reklamı iyi yapıyor diye satıyor bende meraktan aldım senin gibi ikari almıştım 1 ayda soyuldu fare. Sonuçta o kadar para veriyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı