SteelSeries kablosuz oyuncu faresi önerisi

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Arkadaslar cok aradim bulamadim. Steelseries markasinin Sensei modelinden baska kablosuz oyuncu faresi yok mu? Bir el atarsaniz sevinirim. Sevgiler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu ekipmanlarında kablosuz tercihi çok yapılmadığı için bulunmuyor. Ben de Sensei dışında göremedim. Yeni seride de çıkmadı ancak kim bilir? Belki çıkar ileride. Ancak şu an herhangi bir bilgimiz bulunmuyor.

Kişisel olarak da oyuncu ekipmanlarında kablolu ekipmanları tercih ediyorum. Kablosuz ekipmanlar bir süre daha kabloluların yerini dolduramayacak gibi. O sebeple kablolu cihazları tercih ederim ve öneririm.

Eğer illa kablosuz oyuncu ekipmanı olsun derseniz Logitech'in yeni modellerine bakabilirsiniz.

Bütçe? Farklı öneriler yapılabilir.

Bütce sinirsiz ama farkli öneri istemiyorum cünkü Logitech'i protesto etmek icin Steelseries'e gecmek istiyorum. An itibari ile kullandigim mouse Logitech G502 :)

Sadece Steelseries düsünüyorum, klavyem Steelseries, Joystick Steelseries ve simdi mouse ve kulakligi da Wireless Steelseries'e upgrade etmeyi düsünüyorum.

Sevgiler :)

Kablolu veya kablosuz ne fark ediyor?

En hızlı kablosuz cihazlarda bile gecikmenin en düşüğe indirgendiği ibareleri görebilirsiniz. Bu tarz üst seviye modellerde gerçekten çok başarılı tepki süreleri elde ediliyor olsa bile kablosuz bağlantıların yoğun olduğu ortamları da düşünürsek oyuncu ekipmanlarında kablolu modellerin tercih edilmesi daha mantıklı. Hem stabilite, hem de gecikme bakımından.

Kablolu düşünürseniz Rival 310 güzel bir model. Ancak G402 ve 502'ye göre yüksekliği biraz daha az olduğundan ben tercih etmezdim. Denedim ve muhtemelen G402'ye dönüş yapacağım.

Cok aradim bu model'den baska kablosuz oyuncu faresi yokmus. Ben de aldim. Komple ekipmani steelseries'den düzecegim :)

22.10.2017_153218.jpg

Konu benim icin kapanmistir.
Cevaplar icin Tesekkürler.

Sevgiler :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı