SteelSeries Prime alınır mı?

Daha önceden 4 sene boyunca Logitech G300s kullanmıştım ve kendisi beni çok memnun etmişti. Hiçbir problem çıkmadı ancak artık değiştirmem gerek, bu yüzden uzun zamandır mouse arayışındayım ve de en sonunda SteelSeries Prime almayı uygun gördüm, ta ki kronik sorun yaşayanları görünce. Bu durum beni biraz soğutmadı değ, il zaten diğer mouselara göre daha ucuz olması vs. düşündürmüyor değildi. Çok arada kaldım alıp almama konusunda, en son buraya sorayım dedim. 2000 TL'ye kadar çıkabilirim ancak eğer ki Prime güzel ise niye paramı çöpe atayım?
Ben kronik problemini duymadım nedir kronik problemi acaba ?

Rival 3 kabloluda sorun bilmiyorum ama arkadaşlar söylüyor. İlk kez duydum. Kablosuzda bağlantı sorunu oluyor PC'yi ilk açtığında. Normal kullanımda sorun yok.

Hocam iyi hoş ancak genelde adını pek duymadığım ürünler alırken biraz çekiniyorum ondan dolayı onlara karşı daha soğuğum.

G-wolves en iyi markalardan. Türkiye'de connectgame distribütörleri. En az Ninjutso ve Lamzu kadar kaliteli ürünleri var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada inceleme mevcut.

G-wolves en iyi markalardan. Türkiye'de connectgame distribütörleri. En az Ninjutso ve Lamzu kadar kaliteli ürünleri var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada inceleme mevcut.
classic model.

Ben kronik problemini duymadım nedir kronik problemi acaba ?
Kendisinin scrolunda sıkıntılar,sag ve sol tıklarda gıcırtı sesleri mevcut olabiliyormuş ayrıca bu mousenın diğer mouselara göre teknik açıdan daha iyi olup daha ucuza satılması beni kıllandırmıyor değil onun için çarenin burda çözülebiliceği kararına vardım

Kendisinin scrolunda sıkıntılar,sag ve sol tıklarda gıcırtı sesleri mevcut olabiliyormuş ayrıca bu mousenın diğer mouselara göre teknik açıdan daha iyi olup daha ucuza satılması beni kıllandırmıyor değil onun için çarenin burda çözülebiliceği kararına vardım
Ben 4 aydır kullanıyorum ilk defa sizden duydum. 😂

Ben de ordan burdan duyduğumdan doğruluğundan emin olamadım sizin mouse hakkındaki fikirleriniz nelerdir madem 4 aydır kullanıyorsunuz önerir misiniz
Benim elimde bulunan mousede anlayacağın üzere saydığın sorunlar yok ama senin eline gelen cihaz kötü gelirse ben ne yapacağım o zaman ? Sonuçta en ucuza satan satıcı ile diğer satıcılar arasında da fark oluyor.

Bu bütçede htm hati çok fareyi sağlı sollu tokatlıyor arkadaşlar. Çok kasmaya gerek yok gibi.

Benim elimde bulunan mousede anlayacağın üzere saydığın sorunlar yok ama senin eline gelen cihaz kötü gelirse ben ne yapacağım o zaman ? Sonuçta en ucuza satan satıcı ile diğer satıcılar arasında da fark oluyor.
Ona yapıcak birşey yok😀.Kronik sorun haricinde siz bi kullanıcı olarak mouse ı önerir misiniz uzun ömürlü mü vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı