SteelSeries Prime alınır mı?

Fawelie

Femtopat
Daha fazla  
Daha önceden 4 sene boyunca Logitech G300s kullanmıştım ve kendisi beni çok memnun etmişti. Hiçbir problem çıkmadı ancak artık değiştirmem gerek, bu yüzden uzun zamandır mouse arayışındayım ve de en sonunda SteelSeries Prime almayı uygun gördüm, ta ki kronik sorun yaşayanları görünce. Bu durum beni biraz soğutmadı değ, il zaten diğer mouselara göre daha ucuz olması vs. düşündürmüyor değildi. Çok arada kaldım alıp almama konusunda, en son buraya sorayım dedim. 2000 TL'ye kadar çıkabilirim ancak eğer ki Prime güzel ise niye paramı çöpe atayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son cümlene çok ama çok katılıyorum. Ultra mega pahalısına gerek yok birçok üründe. Prime için ise ben mağazada ergonomisini hiç beğenmedim. Rival 3 bin basar gibi.
Peki rival 3 de herhangi bi kronik sorunla karşılaşılabilir mi benim planım bir mouse alıyorsam onun beni uzun yıllar götürmesini isterim ondan dolayı bir süre kullandıktan sonra bozulması beni pek memnun etmez.

Peki Rival 3 de herhangi bir kronik sorunla karşılaşılabilir mi benim planım bir mouse alıyorsam onun beni uzun yıllar götürmesini isterim ondan dolayı bir süre kullandıktan sonra bozulması beni pek memnun etmez.

Karşılaşırsınız. Lod sorunu ve scroll sorunu mevcut. Bende de aynı model var fakat henüz yaşamadım ama çok sorun yaşayan hocam var.

Eğer ki prime dediğimiz mouseda kronik problemin çıkması pek muhtemel değil ise kendisini almayı planlıyorum zaten aldığım eşyaları pek sert vs. kullanmadığımdan bu tür kronik problemlerin yaşanıcağına olasılık vermiyorum ancak yine de benim elimde olmadan bir şekilde bozulursa niye tekrar tekrar mouse alayım ki

Eğer ki Prime dediğimiz farede kronik problemin çıkması pek muhtemel değil ise kendisini almayı planlıyorum zaten aldığım eşyaları pek sert vs. kullanmadığımdan bu tür kronik problemlerin yaşanıcağına olasılık vermiyorum ancak yine de benim elimde olmadan bir şekilde bozulursa niye tekrar tekrar mouse alayım ki.

Kronik sorunu yok fakat htm hati Ultra çok daha komple bir mouse hocam.

Geri
Yukarı