SteelSeries Prime alınır mı?

Ona yapıcak birşey yok😀.Kronik sorun haricinde siz bi kullanıcı olarak mouse ı önerir misiniz uzun ömürlü mü vs.
Ben öneririm, uzun ömürlü bir mouseye benziyor ve gıcırtı yapacak gibide durmuyor. Deli gibi oyun oynayan biriyimdir imzamda sistemimde mevcut ona rağmen mousede tıklama olsun genel olsun bir ses değişikliği duymadım. Leke tutmayan bir yapısı var ancak en aşağıda bulunan optiğin etrafını kaplayan kapak dokununca boş hissettiriyor ve zorlayınca ses çıkartıyor ama asla masadayken yapmıyor o sesi. Hafifliği ile ön planda olan bir mouse zaten.

Ben öneririm, uzun ömürlü bir mouseye benziyor ve gıcırtı yapacak gibide durmuyor. Deli gibi oyun oynayan biriyimdir imzamda sistemimde mevcut ona rağmen mousede bir ses değişikliği görmedim. Leke tutmayan bir yapısı var ancak en aşağıda bulunan optiğin etrafını kaplayan kapak dokununca boş hissettiriyor ve zorlayınca ses çıkartıyor ama asla masadayken yapmıyor o sesi. Hafifliği ile ön planda olan bir mouse zaten.
Tamamdır hocam sagolun

Tamamdır hocam sagolun
Sol tıklama ile sağ tıklama sesi aldığımdan beri farklı yalnız ona şaşırıyorum. 😀
Bu normal bir şey her ürün böyleymiş sanırım sol tıklama sesinin farklı gelmesi farklı bir mekanizma kullanıldığını gösteriyor sol taraf için bu iyi bir şey. Sağ tıkı zaten az kullanıyorum ama onunda sesi kötü değil farklı sadece.

İlk defa kullandığım bir ürünü öneriyorum forumda. Ne laptopumu önerdim ne de eski ekipmanlarımı ama bu mouse tüy gibi hafif ve parasını hak ediyor bence. Çok güzel kayıyor masada, mousepade ihtiyaç bile duymuyor masadayken.

Sol tıklama ile sağ tıklama sesi aldığımdan beri farklı yalnız ona şaşırıyorum. 😀

İlk defa kullandığım bir ürünü öneriyorum forumda. Ne laptopumu önerdim ne de eski ekipmanlarımı ama bu mouse tüy gibi hafif ve parasını hak ediyor bence.
Tamamdır hocam benim tek korktuğum yön uzun ömürlü olmaması ancak şöyle de bir durum var bence ürünü düzgün kullanıyorsan o ürün uzun ömürlüdür bu fikir de rahatlatmıyor değil neyse sağolun tekrardan ilgilendiğiniz için

Tamamdır hocam benim tek korktuğum yön uzun ömürlü olmaması ancak şöyle de bir durum var bence ürünü düzgün kullanıyorsan o ürün uzun ömürlüdür bu fikir de rahatlatmıyor değil neyse sağolun tekrardan ilgilendiğiniz için
Tabii ki de haklısın istersen en sağlam ürünü al. "bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur". 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı