SteelSeries Prime FPS Gaming mouse alınır mı?

Enes Kayisli

Zeptopat
Daha fazla  
750 TL bütçem vardı. Mouse bulamadim. Logitech G203 modelini aldım. Fareyi 1 parmak havaya kaldirmama ragmen hala mousepadi algiliyor ve havaya kaldirip hareket ettirdigimde fare de dönüyordu.
İade etme kararı aldım ve SteelSeries Prime FPS buldum. Fiyatına gore guzele benziyor, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geçen ay aldım. Senin faredeki gibi havaya kaldırınca hareket devam etmiyor. Yani o konuda rahat edersin.

750 TL bütçem vardı. Mouse bulamadim. Logitech G203 modelini aldım. Fareyi 1 parmak havaya kaldirmama ragmen hala mousepadi algiliyor ve havaya kaldirip hareket ettirdigimde fare de dönüyordu.
İade etme kararı aldım ve SteelSeries Prime FPS buldum. Fiyatına gore guzele benziyor, alınır mı?
G203 alınmaz , Logitech mouselardan uzak dur özelliklede düşük bütçe olanlardan. Steel series prime gayet iyidir.

Steelseries mouseların scroll tuşu kolay bozuluyor genel olarak. Atlama yapıyor birkaç ay sonra. O yüzden alacaksanız MediaMarkt gibi yerlerden alın ki garanti sorun olmasın. Benim Aerox 3 de yaptı, MediaMarkt'a garantiye verdim, sıfır ürünle değişim yaptılar. Bunun haricinde güzel mouse fena değil. Alınır. Ama dediğim gibi MediaMarkt'tan almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı