SteelSeries QCK+ Large Gaming Mouse Pad alınır mı?

zeuswishing

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. İlk kez mouse pad alacağım. Şimdi kadar hep 90*30 padlerde oynamış biriyim. Bu 45*40 mouse padi görünce mantıklı geldi. Genellikle LoL ve Metin2 oynuyorum. Siz hangi boyutları ve hangi markayı önerisiniz. Max fiyat 200TL

Son düzenleyen: Moderatör:
SS QCK Edge XL kullanıyorum SteelSeries Rival 600 ile kullanımı rahat mouse pad olarak son derece kaliteli 2 yıldır kullanıyorum dikişlerde kenarında falan hiç atma olmadı lavaboda yıkıyorum 2-3 ayda bir ve çok toz tutuyor siyah olduğu için rahatsız ediyor biraz.

Dosya Ekleri

• dsadsada.JPG
    dsadsada.JPG
    26 KB · Görüntüleme: 225
Merhabalar. İlk kez mouse pad alacağım. Şimdi kadar hep 90*30 padlerde oynamış biriyim. Bu 45*40 mouse padi görünce mantıklı geldi. Genellikle LoL ve Metin2 oynuyorum. Siz hangi boyutları ve hangi markayı önerisiniz. Max fiyat 200TL
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

QCK+ (45X40 olanı) kullanıyorum. İlki 4 yıl kadar dayandı. Masam küçüktü. Klavyenin metal kasası parçalamıştı. İkincisi 5. yılında hala kondisyonu iyi. İnce pad olduğu için zamanla olan bölgesel çökme yapmıyor. Her noktası eşit kayganlıkta. Yani her noktada fare aynı stabillikte.
Hiç yıkamadım. Toz için silkeleyip sonrasında pamuklu bir bezi (eski atlet kullanıyorum) kolonyalayıp sildim hep.
Sahtesi bol:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı