SteelSeries QCK Mini 89 TL

Hocam normal mouse padden farkları nedir bunların, niye fiyatları böyle?
Marka farki kisaca ama markasiz ne oldugu belli olmayan ürünlerden daha kaliteli ve uzun ömürlü kısaca

50 liraya 90x40 markasız aldım 1 yıldır kullanıyorum üzerinde yemek yiyorum hala yağ gibi kayıyor. Sadece ömrü uzun olsun diye 10 katı para vermek mantıksız geldi.
Biraz da nasil kullandigina gore değişir ben de kullandim yillardir dandik mousepad sonra Steelseries aldim xl rgb versiyon mouse daha farklı hissettiriyor açıkçası bence etkisi oldugu kesin tabi tercih meselesi yine de

Biraz da nasıl kullandigina gore değişir ben de kullandim yillardir dandik mouse pad sonra SteelSeries aldim XL RGB versiyon mouse daha farklı hissettiriyor açıkçası bence etkisi oldugu kesin tabii tercih meselesi yine de.

Biliyorum o hissi kullanana kadar fark edemiyorsun. Aynısını yıllarca dandik mouse kullanıp Logitech'e geçince hissetmiştim. Mouse pade bu kadar para ayıracak kadar bütçem olmadıkça denememek en iyisi :)

50 liraya 90x40 markasız aldım 1 yıldır kullanıyorum üzerinde yemek yiyorum hala yağ gibi kayıyor. Sadece ömrü uzun olsun diye 10 katı para vermek mantıksız geldi.
Hocam sizi bilmem ancak ben bugüne kadar bir sürü markasız mousepad aldım hepsi 2 - 3 ay içinde yanları açılma yaptı, demek ki size kalitelisi mi denk gelmiş bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı