SteelSeries QCK Mini 89 TL

Biliyorum o hissi kullanana kadar fark edemiyorsun. Aynısını yıllarca dandik mouse kullanıp Logitech'e geçince hissetmiştim. Mouse pade bu kadar para ayıracak kadar bütçem olmadıkça denememek en iyisi :)
Mouseda ise cok belli oluyor benim eski mouse rampage miydi neydi bosta dururken fare kendi kendine hareket ediyordu suan rog pugio 2 kullanıyorum memnunum.

Şahsen home office için kullanıyorum ve oldukça memnunum. Kenarları dikişsiz olmasına rağmen deforme olmadı ancak dikişli olan modeli varsa ona yönelin derim.

Mini mouse pad kesinlikle önermem, MMO, hikayeli oyunlar oynuyorsanız medium mouse pad alabilirsiniz, yok FPS oyunları oynuyorsanız kesinlikle large boyutta alın.

2017 senesinde aldım ve 3 yıl sonra dikişsiz olduğu için kenarları kalkmaya başladı. Kullanıma engel değil fakat kesinlikle kötü duruyor. Japonla yapıştırmaya çalıştım yemedi. Sanırım dikiş atmayı denicem fakat o nasıl olur hiçbir fikrim yok.

PCKolik çoğu ürünü piyasa fiyatından ucuza satıyor gibi geldi, fakat 120TL'lik fareyi 500'e satıyorlardı geçen. Ne yaptıkları belli olmuyor, güzel fiyat gibi duruyor.

Hocam normal mouse padden farkları nedir bunların, niye fiyatları böyle?

Gamepower GP700'den HyperX Fury s Pro'ya geçmiş birisi olarak söylüyorum 100-200 TL'ye RGB almaktans sıradan SS veya HyperX mouse pad tercih ederim çok rahat hareket ediyor artık mouse ve daha az kirleniyor diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı