SteelSeries Qck+ vs HyperX Fury S Pro

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 4B

Lnx

Hectopat
Şu videolar fikir verir belki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hyperx Furry ve Steelseries QCK'dan daha iyi deniyor buna:
İki tane Steelseries QCK+ kullandım. Biri 4 yıl dayandı ikincisi 5. yılında. Gerçekten dayanıklılar ama bu fiyatlar etmezler. Bahsedilen ürün bakalım övüldüğü gibi mi olacak bakacağım.

Şu videolar fikir verir belki:
Hyperx Furry ve Steelseries QCK'dan daha iyi deniyor buna:
İki tane Steelseries QCK+ kullandım. Biri 4 yıl dayandı ikincisi 5. yılında. Gerçekten dayanıklılar ama bu fiyatlar etmezler. Bahsedilen ürün bakalım övüldüğü gibi mi olacak bakacağım.
Hocam ilk video mouse tier list.
Bu pad daha iyi bunu öneririm.
Acele edip HyberX'i aldım ama belki iade edip bunu alabilirim biraz daha araştırma yapmam lazım.

Bence bu bütçede en iyi seçenek Klasse. Şöyle bir şey var siz control bir pad mi istiyorsunuz speed bir pad mi?

HyperX Fury S Pro çok hızlı olmasa da hızlı bir pad. Klasse ise hibrit bir pad yani control-speed arası dengeli.
Yani koldan oynuyorum speed daha mantıklı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı