Steelseries Rival 100 Nasıldır?

Amazon.de'de yeni nesil fareleri biraz karıştırmışlar. İsim ve açıklama G403'ün, resim G PRO'nun. Müşteri hizmetlerinden bilgi alırsanız bizi de aydınlatmış olursunuz.

Fare alacaksan üstüne basa basa söylüyorum, en f/p ürün Logitech G402.

Urun numaralarini inceleyerek buldum. Musteri hizmetlerine gerek yok altta urun numarasi var.
Bu G203 Prodigy 38 Euro :
Logitech G203 Prodigy Gaming-Maus (optische (6000 dpi), kabelgebundene Gaming-Maus mit 16,8 Mio-Farb-LED-Anpassung):Amazon.de:Computer & Zubehör
Bu Logitech G Pro 70 Euro :
Logitech G Pro Gaming-Maus (Optischer sensor, 12.000 DPI, 1.000 Hz - 1ms, RGB, Sechs programmierbaren Tasten) schwarz:Amazon.de:Computer & Zubehör
Bu da G402 Hyperion Fury 44 Euro :
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse (mit 8 programmierbaren Tasten, USB) schwarz:Amazon.de:Computer & Zubehör
Amazon.de'deki Resimlere veya isimlere bakmayin urun numarasindan arttim ve gercek adlari, fiyatlari bunlar. Klavye olarak G213 Prodigy alacagim takim olsun diye fare olarak da G203 sectim 38 Euro. Rival 100 ile ayni fiyat. Digerleri butcemi asiyor. G203 olur mu? Sizin dediginiz G102 daha mi iyi? G203 gorunusu felan da hos geldi.

Peki bu G203'te Rival 100'de oldugu gibi mesela CS:GO'da can azaldiginda RGB renk degistiriyormus veya cephane azaldiginda (CS:GO ornektir.). O var mi?

Performans onemli, RGB de onemli ama 2. sirada. Klavye olsa RGB'ye onem veririm ama farede bir tek zaten logolar felan aydinlatmali oluyor. O da cok onemli degil. Dedigim gibi klavye olsa onem verirdim ama farede pek degil. Logitech hem iyi hem hos duruyor diye biliyorum. Ayrica sordugum bu soruyu da cevaplayabilir misiniz? "Peki bu G203'te Rival 100'de oldugu gibi mesela CS:GO'da can azaldiginda RGB renk degistiriyormus veya cephane azaldiginda (CS:GO ornektir.). O var mi?"

Rival 100'de vardi cok hosuma gitmisti ondan sordum. @Alper0705

Neyse cok onemli degil, siz performansli diyorsunuz, ben de hem gorunusunu hem RGB'sini begendim. O zaman aradigim fareyi buldum :). Gene de sorum gecerli, oyle bir ozellik varsa ogrenmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı