Steelseries Rival 100 Nasıldır?

War Thunder (Ucak ve tank 30 GB), World of Warships (Gemi 55 GB), GTA 5, Battlefield 1 gibi tarihi ve buyuk oyunlar. RGB mi performans mi diye sormustunuz. Logitech G203 performansli degil mi? RGB'si ve tasarimi da hosuma gitti ayrica?

G102 kullanıyorum oyunlara özel modlar var. Mesela CS:GO oynarken CT olduğunda mavi T olduğunda turuncu yanıyor. Öldüğünde ise kırmızı yanıp yanıp sönüyor.

Tamam ben de bu iki cevabi duymak istemistim :D.
@Toshi Bilgi icin cidden tesekkurler merak ettigim bir konuydu.
@Jira Aynen saf RGB'ye baksan gidip Everest benzeri markalar alirdim suslu puslu ama kalitesizler iste. Benim klavye ve fare secerken baktigim performansi bir de RGB'dir. Logitech iki konuda da gercekten guzel.

@FantastikTürk Hocam Amasya içinde kekoluk peşindeydim şimdi gördüm mesajı. Sevindim desem yalan olur:). Anladım ben niyetinizi bana Everest ve efix işlemci alıp elektirik faturasıyla batıracaksınız beni değil mi:D:D? Ama ne yalan söyleyim iyi taktik fakat ben yemem:D:D.

@FantastikTürk Gerçi beleş Everest Razer'dan tatlıdır:D hadi neyse üzlümeyin diye kabul ediyorum mouse'u.:p

Cezaliydim yazamadim :D.
Aynen oyle, size elektrik faturasini cok getirtecem sonra iflas edeceksiniz muhahaha :D. Ayrica Everest PSU ile sisteminizi infilak ettirtecegim :D.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı