Steelseries Rival 110 vs Logitech G102 Prodigy

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Uzun süre kullanacağım bir oyuncu faresi alacağım. Pişman olmak istemiyorum. Aklımda Steelseries Rival 110 ve Logitech G102 Prodigy var. İlerde sol ve sağ tıkında sıkıntı çıkmasını istemiyorum, genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum CS gibi, aklımda Rival 110 var ama ilerde sıkıntı çıkardığını söylüyorlar. Şüpheliyim deneyim sahipleri varsa mouse hakkında bilgileri açıklayabilir mi acaba sensörlerini falan neyse fazla uzatmak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bim'den SteelSeries Rival 110 almıştım, memnunum. Logitech mouse kullanan bir tanıdığım çift click sorunu çıkardığını söylemişti fakat hangi modeldi hatırlamıyorum.

Ben ne yazık ki bim'dekini kaçırdım.Uzun kullanım için hangisi daha iyi olur diye bakıyorum şimdi, ama benim fikrim SteelSeriesten yana,görüceğiz bakalım gelen cevaplardan hayırlısı.

İkisi de birbirine denk fareler. İkisinde de üzülmezsin. Ben Rival 110 öneririm ama bir sorun olduğunda Logitech Müşteri Hizmetlerini tek geçerim.

Rival 110, Rival 100'ın eksiklerinin giderilmiş hali. Öncesinde tıklamayı kesme, soyulma gibi problemleri vardı.

Benim tercihim de öyle,fakat internette çok kafa karıştırıcı yazılar var ondan dolayı bi sorma ihtiyacı duydum.Hor kullanan birisi değilim eski farem Bloody A9,kardeşime verdiğimden dolayı yeni fare lazım oldu. SteelSeries Rival 110 sipariş vericem. Cevaplarınız İçin Teşekkürler

Benim tercihim de öyle,fakat internette çok kafa karıştırıcı yazılar var ondan dolayı bi sorma ihtiyacı duydum.Hor kullanan birisi değilim eski farem Bloody A9,kardeşime verdiğimden dolayı yeni fare lazım oldu. SteelSeries Rival 110 sipariş vericem. Cevaplarınız İçin Teşekkürler
Ne oldu söyledin mi?Ben de aldım yeni yolda geliyor :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı