SteelSeries Rival 3 kablolu alınır mı?

HaktanMurat

Centipat
Daha fazla  
Mouse hakkında pek fazla bir şey bilmiyorum, birilerine danışmak istedim. 800TL bütçem var, ortalama 90 gramdan aşağı bir mouse tercih etmek istiyorum. Aklıma takıldı bir övüyorlar bir gömüyorlar bu Rival 3'ü. Daha güzel bir mouse varsa önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, Wireless modeli de güzel millet çok ağlıyor yok kötü mötü diye de boş verin. Malzeme kalitesi gayet iyi. Çok sattığı için çok antisini de görebilirsiniz. İtibar etmeyiniz.

Rival 3 sıkıntısı bol bir mouse. Daha yeni çift tıklama sorunu diye konu açılmış.

Mouse hakkında pek fazla bir şey bilmiyorum, birilerine danışmak istedim. 800TL bütçem var, ortalama 90 gramdan aşağı bir mouse tercih etmek istiyorum. Aklıma takıldı bir övüyorlar bir gömüyorlar bu Rival 3'ü. Daha güzel bir mouse varsa önerebilir misiniz?

Farede lod sorunu var hocam. O fiyatlara daha güzel bir şey bulabilir misiniz bilmiyorum ama bu sorun çok bir problem yaratmayacaksa alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Rival 3 guzel abim kullaniyor 1.5 2 yıldır. Bende bu ay SteelSeries Prime FPS aldim gayet guzel bir mouse 100 milyon tiklama omru var 18000 DPI var bayağı iyi oneririm. Eger illa SteelSeries almak istemiyorsun TUF Gaming M3 gen 2 de alabilirsin.

Rival 3 sıkıntısı bol bir mouse. Daha yeni çift tıklama sorunu diye konu açılmış.
Sıkıntısı bol falan değil, bilip bilmeden konuşmayın.

Rival 3 guzel abim kullaniyor 1.5 2 yıldır. Bende bu ay SteelSeries Prime FPS aldim gayet guzel bir mouse 100 milyon tiklama omru var 18000 DPI var bayağı iyi oneririm.
Rival 3 daha iyi bir ürün.

yıllarsa kablosuz modelini kullandım tek bir sorun yaşamadım kablolu modelinide deneme şansım oldu ikiside taş gibi mouse

Yeni konular

Geri
Yukarı