SteelSeries Rival 3 kullanan var mı?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
SteelSeries Rival 3 hakkında bazı sorular soracağım. Mouse'un plastik yapısı nasıl bir plastik yapıda yapılmış? Eli terletiyor mu? Buralarda deneme imkanım fazla yok, çünkü teknoloji marketleri çok az var. Bazı yerlerde bazı mousepadler ile sensörünün düzgün çalışmadığını okumuştum. Bu doğru mu? Sizde de oluyor mu? Yazılım her işletim sisteminde doğru çalışır mı? (Windows 8.1 kullanıyorum.) şu an kullandığım ASUS Cerberus fortus elime tam oturuyor diyebilirim. Boyutları bu şekilde: "125 (l) X 69(W) X 40(h) mm" Rival 3'ün de elime oturacağını düşünüyorum. Ayrıca son olarak bir soru daha soracağım. Oyunlar içi senkronizasyon nasıl? Sadece CS:GO'da mı çalışıyor? (Mermi azalınca ışıkların yanıp sönmesi, ölünce hepsinin kırmızı olması vb.) başka oyunda bu özellikler kullanılıyor mu, ve her türlü modelde çalışıyor değil mi?
Alacağım modelin ürün kodu böyle: SSM62513 (belki bu kod sadece aldığım mağaza içindir, bilmiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben SteelSeries Rival 710 kullanıyorum. Çok tavsiye ederim ama pahalı.☹️
Ona da biraz baktım, güzel görünüyor mouse üzerinde ayarlayabildiğimiz bir LED ekran olması çok güzel. 2. el olarak bütçeme uygun Rival 710 buldum fakat 2. el almak istemiyorum doğrusu. Rival 3 beni uzun zaman götürür diye umuyorum.

Ben kullanıyorum.

Terleme olayı kişiye göre değişir, ben herhangi bir mouse kullanırken terlemediğini görmedim fakat elimden kaynaklı bir sorun bu.

Plastik yapısı iyi, eskiden GP Bane kullanıyorum, kalitesiz bir plastiğe sahipti o mesela.

SteelSeries yazılımı W7 ve üstünde çalışıyor, en azından SS öyle söylüyor kendi sitesinde. Kendim W10 kullandığım için test etmedim fakat SS'nin yalan bilgi koyacağını sanmıyorum, yani uyumludur 8.1 ile.

Ele oturma konusunda emin olamıyorum maalesef, benim küçük-orta arası bir elim var ve tam oturuyor.

Işıklandırmada oyunla entegrasyonda LoL'de de var sanırım, renkler LoL oynarken sapıtıyor. Bilgisayarımda yüklü oyunları tarattığımda bu ikisi ile uyumlu olduğunu gördüm.

Eğer hafif ve küçük mouseları seviyorsanız Rival 3 güzel bir tercih, büyük mouse seviyorsanız Rival 300S, 310 gibi mouselarda var o bütçede.

1605166135279.png

Beni etiketleyen bir insan bile çıkmadı mı? :( Şahsen o fareyi kullandığım sıra elim fareye yapışıyordu bir nevi, ama Asus ROG Gladius 2 Core aldım ve bunda öyle bir problem yok. Mousepad olayı ben de olmadı. Malzeme kalitesi olarak ben memnun kaldım.

Benim en sevdiğim özelliği CSGO'da ölüyken farenin logosunun kırmızı, 100 HP olduğunda bem beyaz 50 HP olduğun zaman ise kırmızı ve beyaz arası bir renk çıkıyordu.

Son düzenleme:
Ben kullanıyorum.

Terleme olayı kişiye göre değişir, ben herhangi bir mouse kullanırken terlemediğini görmedim fakat elimden kaynaklı bir sorun bu.

Plastik yapısı iyi, eskiden GP Bane kullanıyorum, kalitesiz bir plastiğe sahipti o mesela.

SteelSeries yazılımı W7 ve üstünde çalışıyor, en azından SS öyle söylüyor kendi sitesinde. Kendim W10 kullandığım için test etmedim fakat SS'nin yalan bilgi koyacağını sanmıyorum, yani uyumludur 8.1 ile.

Ele oturma konusunda emin olamıyorum maalesef, benim küçük-orta arası bir elim var ve tam oturuyor.

Işıklandırmada oyunla entegrasyonda LoL'de de var sanırım, renkler LoL oynarken sapıtıyor. Bilgisayarımda yüklü oyunları tarattığımda bu ikisi ile uyumlu olduğunu gördüm.

Eğer hafif ve küçük mouseları seviyorsanız Rival 3 güzel bir tercih, büyük mouse seviyorsanız Rival 300S, 310 gibi mouselarda var o bütçede.

Eki Görüntüle 734799

Alınır, taş gibi mouse. 7 aya yakındır kullanıyorum. Şu anda işte olduğum için tam yazamıyorum, akşam üzeri müsait olunca detaylıca yorum yapacağım.

Beni etiketleyen bir insan bile çıkmadı mı? :( Şahsen o fareyi kullandığım sıra elim fareye yapışıyordu bir nevi, ama Asus ROG Gladius 2 Core aldım ve bunda öyle bir problem yok. Mousepad olayı ben de olmadı. Malzeme kalitesi olarak ben memnun kaldım.

Benim en sevdiğim özelliği CSGO'da ölüyken farenin logosunun kırmızı, 100 HP olduğunda bem beyaz 50 HP olduğun zaman ise kırmızı ve beyaz arası bir renk çıkıyordu.
Mouse az önce elime ulaştı ve çok beğendim. Fakat bazı sorularım olacak, RGB'lerin parlaklığını azaltıp yükseltebiliyor muyuz? Ve DPI değişince renkler de değişsin, hangi DPI'da olduğumu bileyim istiyorum. Bu mümkün mü?
Mouse aşırı güzel bu arada. Herkese öneririm.

Mouse az önce elime ulaştı ve çok beğendim. Fakat bazı sorularım olacak, RGB'lerin parlaklığını azaltıp yükseltebiliyor muyuz? Ve DPI değişince renkler de değişsin, hangi DPI'da olduğumu bileyim istiyorum. Bu mümkün mü?
Mouse aşırı güzel bu arada. Herkese öneririm.
SteelSeries Engine yazılımını indirip RGB'lerin parlaklıklarını, ''%0, %20, %40, %60, %80, %100'' olarak ayarlayabiliyorsun.

DPI olayını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı