SteelSeries Rival 300S sökmek garanti dışı bırakır mı?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar bir iki hafta önce 300S aldım. Fakat fare tekerleğine basarken 1-2 mm boşluk var ayrıca tekerleği biraz sert çevirince garip bir ses geliyor. Hal öyle olunca tekerlek kırık mı diye endişeleniyorum. Direk garantiye de göndermek istemiyorum. Çünkü öyle bir durumda tahminimce en az bir ay faresiz kalacağım. Öyle olunca içini açıp kendim bakmak istiyorum fakat teflon ayağı kaldırıp vidaları sökünce garanti kapsamından çıkar mı bilmiyorum. Hal öyle olunca size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet garanti dışı bırakır. Ayrıca siz açsanız da yapabileceğiniz bir şey yok. Servise yollayıp 2 hafta başka bir mouse ile idare etmelisiniz.
Ama bu bahsettiğim sorun anormal değil mi?
Ayrıca ben bu fareyi 2-3 haftadır kullanıyorum sanırım. Haliyle biraz kullanıldığı belli. Açıkçası kullanıcı hatası deyip iki hafta boşa beklemekte istemiyorum.

Ama bu bahsettiğim sorun anormal değil mi?
Evet olmaması gereken bir şey. Serviste açıp baktıklarında muhtemelen tekerleği yerinden çıkmış ya da kırık görecekler. Basit bir işlem ise tamir edecekler ya da sıfır ürün ile değişimini yapacaklar. Benim tavsiyem arkadaşlarınızdan 2 haftalığına mouse tedarik edip bunu garantiye yollamanız. Düzce ya da Bolu'da ikamet ediyorsanız kullanmadığım MSI Clutch GM11 farem var. 2 haftalığına ödünç verebilirim.

Evet olmaması gereken bir şey. Serviste açıp baktıklarında muhtemelen tekerleği yerinden çıkmış ya da kırık görecekler. Basit bir işlem ise tamir edecekler ya da sıfır ürün ile değişimini yapacaklar. Benim tavsiyem arkadaşlarınızdan 2 haftalığına mouse tedarik edip bunu garantiye yollamanız. Düzce ya da Bolu'da ikamet ediyorsanız kullanmadığım MSI Clutch GM11 farem var. 2 haftalığına ödünç verebilirim.
Teşekkürler hocam ama gerekli değil. Emektar Everese x10 ile 2 hafta daha idare ederim. 😀 Sorun bir de garantiye nasıl göndereceğim. Ürünü N11 üzerinden aldım. Bu garanti konusunda ne yapmam gerektiğini biliyor musunuz?

Teşekkürler hocam ama gerekli değil. Emektar Everese x10 ile 2 hafta daha idare ederim. 😀 Sorun bir de garantiye nasıl göndereceğim. Ürünü N11 üzerinden aldım. Bu garanti konusunda ne yapmam gerektiğini biliyor musunuz?
N11 müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın. Servise göndermek istediğinizi belirtin. Onlar size bir kargo kodu verecekler. O kod ile anlaşmalı kargo firmasının bir şubesine gidip ürünü teslim edeceksiniz. Herhangi bir ücret vermeden, adres belirtmenize gerek kalmadan ürün servise gidecek. Sonuçlandığında da aynı şekilde evine kadar gelecek. Tüm bunlar için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Böyle iyi niyetli insanlar hala var mı ya ? :)

Böyle iyi niyetli insanlar hala var mı ya ? :)
Eh tabi Kral insan olmak kolay mı? 😀 😀
N11 müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın. Servise göndermek istediğinizi belirtin. Onlar size bir kargo kodu verecekler. O kod ile anlaşmalı kargo firmasının bir şubesine gidip ürünü teslim edeceksiniz. Herhangi bir ücret vermeden, adres belirtmenize gerek kalmadan ürün servise gidecek. Sonuçlandığında da aynı şekilde evine kadar gelecek. Tüm bunlar için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.
N11 müşteri hizmetlerinden kastınız aldığım satıcı mı hocam yoksa böyle bir müşteri hizmetleri mi var?

Yeni konular

Geri
Yukarı