SteelSeries Rival 5 yerine fare önerisi

Bütçe
725

Moonrs

Centipat
Daha fazla  
Ben önceden Rival 5 kullanıyordum, iade ettim. Yeni bir mouse lazım ama hangisi iyi bilmiyorum en az 7 tuş olmalı. Elim ortaladan biraz büyük. 725TL'ye kadar bütçe var. Bana mouse önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Ben önceden Rival 5 kullanıyordum, iade ettim. Yeni bir mouse lazım ama hangisi iyi bilmiyorum. Elim ırtaladan biraz büyük. 725TL'ye kadar bütçe var. Bana mouse önerebilir misiniz?

Dostum uygun fiyattan bulabilirsen Logitech G502 Hero öneriyorum. Kesinlikle tavsiye ederim şu an kendimde kullanıyorum zaten.

Dostum uygun fiyattan bulabilirsen Logitech G502 Hero öneriyorum. Kesinlikle tavsiye ederim şu an kendimde kullanıyorum zaten.
İyi bir fare değil. Hantal, kablosu iğrenç, skatezler kaymıyor adam akıllı. Kesinlikle önermem.
Glorious Model O Wireless derim çok az daha koyup olmazsa Glorious Model O bayağı iyi.
Model O Wireless güzel ama kablolu hali iyi değil.

Fury Z öneririm:

İyi bir fare değil. Hantal, kablosu iğrenç, skatezler kaymıyor adamakıllı. Kesinlikle önermem.

Model o Wireless güzel ama kablolu hali iyi değil.

Fury Z öneririm:

Logitech markayı gömüyorsun ama Rampage öneriyorsun gerçekten komiksin :D oldu olacak arkadaş Rampage güç kaynakları falanda öner :D ha ayrıca ben memnunum G502 Hero modelden. Bir önceki kullandığım modelde zaten G402 hyperiondu.

Logitech markayı gömüyorsun ama Rampage öneriyorsun gerçekten komiksin :D oldu olacak arkadaş Rampage güç kaynakları falanda öner :D ha ayrıca ben memnunum G502 Hero modelden. Bir önceki kullandığım modelde zaten G402 hyperiondu.
Önerdiğim ürünü araştırdın mı? Orijinal halini buldun mu? Bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz. Rampage´i görüp kötüdür bu, iş bitti demekle olmuyor.

Önerdiğim ürünü araştırdın mı? Orijinal halini buldun mu? Bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz. Rampage´i görüp kötüdür bu, iş bitti demekle olmuyor.

Ürünü araştırmadım da benim senin Logitech markasını gömmen hoşuma gitmedi. Yani Logitech markasını sanki 50-100 liralık bir ürünmüş gibi anlatıyorsun. Ayrıca gayet de kaliteli bir mouse G502 Hero modeli.

Ürünü araştırmadım da benim senin Logitech markasını gömmen hoşuma gitmedi. Yani Logitech markasını sanki 50-100 liralık bir ürünmüş gibi anlatıyorsun. Ayrıca gayet de kaliteli bir mouse G502 Hero modeli.
Eski işte sorun orada. Ağır, skatezler kötü, kablo sert olduğu gibi. Artık yenilenmek lazım. Hafif, paracord kablolu, PTFE skatezli fareler varken G502 almak iyi bir hareket değil.

İyi bir fare değil. Hantal, kablosu iğrenç, skatezler kaymıyor adamakıllı. Kesinlikle önermem.

Model o Wireless güzel ama kablolu hali iyi değil.

Fury Z öneririm:

Ben bizzat kullanıyorum kablosu yok gibi RGB mükemmel ama Wireless'ı daha iyi elbette

Geri
Yukarı