Steelseries Rival 600'den iyi fare var mı?

Karizarezz

Kilopat
Yer
Afyon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2 yıldır G300S kullanıyorum ve artık değiştirme zamanım geldi. Uzun süredir Rival 600 aklımda var ve şuan itopya'da 300 TL. 300-400 TL arasında daha iyi bir fare var mı? Bütçem 400 TL.

300 TL+ bütçelerde hiç bir Mouse sizi üzmez (kaliteli markalardan bahsediyorum) önemli olan elinize hangisi daha iyi oturur. Mediamarkt mağazasında bir çok model denedim ve Razer Basilisk'de karar kıldım, elime cuk diye oturdu.

Logitech G502 kullaniyorum artik baskasini kullananilecegimi zannetmiyorum.
Agirligina kadar her seyi ayarlayabildiginiz bir fare daha ne olsun.

Kisacasi sorunuzun cevabi kisiden kisiye degisir. :)

Ben Rival 300 kullanıyorum. Mağazalarda farklı Rival modellerini deneme fırsatım oldu, içlerinden en iyi ele oturan ve en konforlu olan Rival 600'dü. En iyi fare diye bir şey yok bence.

Elin yapısı, fareden beklenenler falan filan. Kişiye göre değişiyor kısacası fakat Rival 600 sanırsam şu ana kadar bulunan en iyi sensöre sahipti yanlış hatırlamıyorsam. Ama Steelseries şu ana kadar kullanıcıları tatmin etmek için hiç sunulmayan şeyleri denediler, sundular ve insanlar kullanıyor. Ne yazık ki kablosuz özelliğe sahip fareleri yok.

Elin yapısı, fareden beklenenler falan filan. Kişiye göre değişiyor kısacası fakat Rival 600 sanırsam şu ana kadar bulunan en iyi sensöre sahipti yanlış hatırlamıyorsam.
Razer amca Basilisk modelini en gelişmiş FPS Mousesi diye tanıtıyor ama bilemeyeceğim:kıkırda:

Razer amca Basilisk modelini en gelişmiş FPS Mousesi diye tanıtıyor ama bilemeyeceğim:kıkırda:
Şimdi Rival 600'ün sayfasını okuyunca fark ettim. En iyi bilmem ne diye Razer gibi iddialar atmıyorlar. Stabiliteden, sensörden bahsediyorlar. Sayfa. :kedi:

Tabiki fare kişiden kişiye değişir kiminin eli küçüktür küçük fare kullanır ama kullandıkları sensör, makro tuşlar vb. gibi özellikler olarak sordum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı