SteelSeries Rival 700 ilk izlenim

Arkadaşlar az önce geldi mouse. Mouse harika sadece eksi yönlerini yazacağım.

1. Beklediğim kadar büyük değildi. Yani büyük mouse isteyenler Rival 300 tercih etmeli.
  2. Rahatlık olarak arkası kavisli olduğu için biraz rahatsız ediyor. Alışabilir mi zamanla göreceğim.

SteelSeries Rival 300 ve Logitech G402 kullandım bundan önce yazdığım iki madde olarak bu mouselar tercih edilebilir. Eliniz büyük ise tabi.
Onun dışında mouse mükemmel ekran olsun, RGB LED'leri olsun. Biraz gösterişi seviyorsanız alabilirsiniz. Sevmiyorsanız Rival 300 bence rahatlık bakımından bir adım önde Rival 700'den.
Mouseun çok eksi yönü yok. Çünkü SS farkını koymuş yine. Kalite her yerden belli oluyor. Merak edenler için Hepsiburada sitesinden Adekstoredan aldım 350 TL idi. Almak isteyenler indirimi kaçırmasın derim.

160692b9814b8c28d48be013c67c7f0b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@bardem34 Naga gibi bir fareden sonra Rival 700 rahat gelir ama konuda bahsedilen Rival 300'den sonra rahatsız geliyor. Sağ baş parmak ekleminin olduğu yere denk gelen köşeli kısımdaki hissiyata alışmak zaman alıyor.

Rival 700 + Qck + 350 TL buldum sıfır sence alınır mı? Saten Qck+ 70 TL civarı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı