Deneyapkart ilk izlenim

Merhabalar, bugün yeni elime ulaşan deneyapkart hakkında ilk izlenimlerimi sunacağım.

Öncelikle böyle bir teknolojik ürünün üzerinde Türk bayrağı ve "Made in Türkiye" ibaresini görmek beni çok mutlu etti. Az da olsa ilerlemişiz. Set ilk açılışta sorunsuz çalıştı fakat elimde jumper kablo bulunmadığından giriş/çıkışları deneyemedim.

Arduino ide uygulaması ile kurulumunu yaptım. Orada da Türkiye Teknoloji Takımı olarak Deneyap geliştirme seti eklenmiş. İçinde 768p çözünürlüğünde kamera var, yapay zeka yüz tanıma özelliği destekli. Fakat yüz tanıma maksimum 400p ile yapılıyor. Neden böyle olduğunu anlayamadım.

Demem o ki böyle küçük işçiliğin Türkiye'de de yapılması ve sorunsuz çalışması çok hoşuma gitti. İnşallah ileride daha büyüklerini yaparız :)

Makalemi okuduğunuz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

20210609_104510.jpg
20210609_104629.jpg
20210609_104604.jpg
20210609_104545.jpg
20210609_104530.jpg

@Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith @metaphroz @mirsady @Ek01000 @Ramazan Ö @xbea @ertunc23 @Ryota @Alfred Lafonde @T129Atak @gen2 @körbiginar @botstepz

Son düzenleme:
Siz de mi Türkiye teknoloji takımındasınız? O Türk bayrağını görmek bana yetti açıkçası. Ayrıca bellek koymamışlar. Güç kesip açınca yüzleri tanımıyor.

Evet hocam bende Deneyap'ta öğrenim görüyorum.
Bellek kötü olmuş ama yapacak bir şey yok. Yine de güzel gibi.

Monster reklamı vermesen olmazdı zaten :D

Güzele benziyor. Normal bir kişi ulaşabiliyor mu?
O da Türk malı ya odan (!) :)
Şu an sitesinde set halinde indirimde. Alabilirsiniz.
Neden Türkler bir şey yapınca her tarafında kırmızı beyaz ve bayrak teması oluyor :D?
Türklüğümüzü belli etmek için. Ne güzle işte :)
Karanlıkta, şapka gözlük vs ile nasıl çalışıyor denedin mi? Bu arada baya güzel olmuş 🇹🇷😎

Sen Legion Legion diye gezersin ama cenazene Monster gelir 😎
Karanlıkta tanıyor. Şapka ile tanıyor. Gözlük ile çoğunlukla tanıyor. Öpücük atar gibi yaptım onu da tanıyor :)

Monster gang 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı