İnceleme Netspeed ilk izlenim

İlk olarak 3 gündür kullanmaktayım uzun süreli tecrübemi 5-6 ay sonunda aktaracağım.
Başvuru işi gayet kolaydı 100/8 paketi için internet sitesi üzerinden başvurumu yaptım davet kodu da kullandım başvurum tamamlandıktan sonra hemen arandım nüfus cüzdanı örneği ve maile attıkları çıktıyı doldurup Yurtiçi Kargo ile ücretsiz şekilde gönderdim perşembe günü kargolandı cuma günü arandım başvurumun onaylanmış olduğu söylendi cumartesi günü TT ekibi kurulum için aradı evde olmadığımdan ötürü salı günü gelmelerini istedim sıfır modem verdiler modemin kurulumu hızlıca yapıldı. Modem bağlandıktan 2-3 saat sonra internetim aktif oldu.
Herkesin merak ettiği hız testine gelecek olursam mobil cihazlar ile telefon tablet vs 100download 8upload çok rahat görüyorum hiçbir kesilme vs henüz yaşamadım.
Kullandığım masaüstü sistemde nano Wi-Fi alıcısı ile 40-50 arası download alıyorum fakat modemle odam arasında 7-8 metre + duvar var. Ethernet kablsou ile bağlayınca değerlerim 2-3 katına çıktı neredeyse tüm saatlerde denedim 100+download hızı rahatlıkla veriyor CS:GO ve Valorant'ta denedim hiçbir şekilde ping sorunum yok ping değerleri fazlasıyla iyi kısaca şu anlık çok memnunum geçmek isteyen arkadaşlara öneririm. Davet koduyla beraber 124TL olarak geldi aylık bu ortamda bana kalırsa çok iyi fiyat.
Ekran Alıntısı (2).PNG

Son düzenleme:
Ping durumları nasıl hocam. Ben denemek için geçmiştim istanbula 36 ping veriyordu. Şu anki sağlayıcım 15 ping veriyor.

Netspeed ilk çıktığında geçtim 1 sene kullandım, kullanıcı arttı bunların kalite berbat oldu. Her gün 7-8 saat kesilmeler, arayınca açmamalar, müşteri hizmetleri diye 2 tane kız koymuşlar miyavlayan tiplerden teknik bilgi sıfır. Telekom'a top atıyorlar sorun çözülmüyor her gün bakım vb. zırvalar. Şimdi kaliteyi biraz artırmışlar gibi görünüyor. Paranın %70'ini altyapı sahibi alıyor zaten TT artık sorun çıkarmaz. Ek olarak sıkıntı sadece bakırda olur, fiber altyapıda sorun yaşanma ihtimali %1'dir.

Geri
Yukarı