SteelSeries Tusq vs HyperX Cloud Earbuds

BlackKeyboard

Hectopat
Herkese iyi geceler, şu an kullanmakta olduğum Cooler Master MH650 kulaklığım yerine bir kulak içi kulaklık almaya karar verdim. Biraz araştırdığımda hem marka hem de kalite olarak bu iki kulaklık gayet ideal duruyor. Sosyaldeki bazı konulara bakınca SteelSeries Tusq için oyunlarda ayak sesleri anlaşılmıyor vs. yazan kullanıcılar olmuş. Hem kafamdaki soru işaretlerini gidermek için hem de güncel bir konu olması için bu konuyu açma gereği duydum. Kulaklığı bilgisayarda kullanacağım, oyun olarak sadece PUBG oynuyorum. Bu iki kulaklıktan en iyi şekilde ses kasabileceğim kulaklığı almak istiyorum. Tecrübelerinizi, tavsiyelerinizi veya farklı bir model öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
Herkese iyi geceler, şu an kullanmakta olduğum Cooler Master MH650 kulaklığım yerine bir kulak içi kulaklık almaya karar verdim. Biraz araştırdığımda hem marka hem de kalite olarak bu iki kulaklık gayet ideal duruyor. Sosyaldeki bazı konulara bakınca SteelSeries tusq için oyunlarda ayak sesleri anlaşılmıyor vs. yazan kullanıcılar olmuş. Hem kafamdaki soru işaretlerini gidermek için hem de güncel bir konu olması için bu konuyu açma gereği duydum. Kulaklığı bilgisayarda kullanacağım, oyun olarak sadece PUBG oynuyorum. Bu iki kulaklıktan en iyi şekilde ses kasabileceğim kulaklığı almak istiyorum. Tecrübelerinizi, tavsiyelerinizi veya farklı bir model öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Bilgisi ve önerisi olan kimse yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı